Sukcesy sportowe

ROK SZKOLNY 2016/2017

Lp. Uczniowie - zawodnicy Rezultat Rodzaj rywalizacji Opiekun
1. Tomasz Życzyński (2a) I miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na 100m chłopców J. Wiśniewska, J. Kozicki
2. Maximilian Życzyński (2a) II miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na 100m chłopców J. Wiśniewska, J. Kozicki
3. Tomasz Życzyński (2a)
Maximilian Życzyński (2a)
Kuba Sitek (2a)
Gabriel Puszkarewicz (3f)
I miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - sztafeta 4x100m J. Wiśniewska, J. Kozicki
4. Marcin Jachym (3b) I miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - skok wzwyż J. Wiśniewska, B. Szczypta
5. Gabriel Puszkarewicz (3f) III miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - bieg na 300m J. Wiśniewska, J. Kozicki
6. Hubert Wojtusik (3b) III miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych - rzut oszczepem J. Wiśniewska, B. Szczypta
7. Maximilian Życzyński (2a)
Kuba Sitek (2a)
Gabriel Puszkarewicz (3f)
Maksymilian Zawiślak (2a)
Jakub Liszka (2e)
Mateusz Domarski (1g)
Filip Mazur (3c)
Jan Ostrowski (3c)
Maksymilian Zieliński (3c)
Szymon Kozłowski (2b)
II miejsce Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe 10x800m J. Wiśniewska, B. Szczypta, J. Kozicki, J. Zboril
8. Monika Kuźniar (1b) I miejsce 4. PKO Maraton Rzeszowski - Biegi Młodzieżowe J. Zboril, A. Zagocka-Zboril
9. Jakub Kępa (1c) III miejsce 4. PKO Maraton Rzeszowski - Biegi Młodzieżowe J. Zboril, A. Zagocka-Zboril
10. Mateusz Pałka (3a)
Filip Ferenc (3g)
Piotr Hadała (3g)
Hubert Wojtusik (3b)
Hubert Wilk (3b)
Mateusz Grzyb (2d)
Michał Dudek (3c)
Jan Ostrowski (3c)
Bartosz Tworko (3g)
Hubert Tupaj (3e)
Krystian Piszczela (2d)
Kacper Szczypta (1e)
Mateusz Domarski (1g)
Hubert Mulawa (1g)
III miejsce Unihokej Chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" B. Szczypta
11. Filip Mazur (3c)
Gabriel Puszkarewicz (3f)
Kuba Sitek (2a)
Tomasz Życzyński (2a)
Jakub Kępa (1c)
Mateusz Kubiak (2a)
I miejsce I Mikołajkowe Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa dla Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych - chłopcy I. Zamorska
12. Monika Kuźniar (1b)
Julia Szczudło (3d)
Natalia Wajda (2c)
Klaudia Wąsacz (1g)
Agnieszka Chołody (1g)
I miejsce I Mikołajkowe Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa dla Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych - dziewczęta I. Zamorska
13. Monika Kuźniar (1b) II miejsce I Mikołajkowe Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa dla Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych - klasyfikacja indywidualna I. Zamorska
14. Kuba Sitek (2a) III miejsce I Mikołajkowe Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa dla Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych - klasyfikacja indywidualna I. Zamorska
15. Arkadiusz Moskwa (3a)
Szymon Żołnierczuk (3a)
Błażej Gołda (3a)
Hubert Wilk (3b)
Hubert Wojtusik (3b)
Jakub Kozak (3a)
Mateusz Pałka (3a)
Filip Ferenc (3g)
Bartłomiej Rzemiński (2c)
Kamil Mołodecki (2c)
Szymon Nykiel (1a)
Kacper Szczypta (1e)
Mateusz Domarski (1g)
III miejsce Piłka Ręczna Chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" B. Szczypta
16. Julia Micał (2b) I miejsce XVI Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - styl motylkowy J. Zboril
17. Liwia Florkiewicz (1e) I miejsce XVI Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - styl grzbietowy J. Zboril
18. Jan Ostrowski (3c) I miejsce XVI Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - styl dowolny J. Zboril
19. Barbara Giza (3c) II miejsce XVI Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - styl motylkowy J. Zboril
20. Hubert Wojtusik (3b) III miejsce XVI Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - styl motylkowy J. Zboril
21. Julia Micał (2b)
Barabra Giza (3c)
Alicja Gruchała (1c)
Helena Bochenek (1e)
Liwia Florkiewicz (1e)
Monika Kuźniar (1b)
II miejsce XVI Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - sztafeta dziewcząt J. Zboril
22. Julia Micał (2b)
Barbara Giza (3c)
Jowita Pietryka (1f)
Hubert Wojtusik (3b)
Artur Olszówka (1e)
Radosław Poręba (2d)
Alicja Gruchała (1c)
Helena Bochenek (1e)
Nadia Batóg (1f)
Jan Ostrowski (3c)
Kamil Sekuła (3e)
Jakub Szpara (1d)
Liwia Florkiewicz (1e)
Miłosz Ramski (1e)
Kajetan Ostrowski (1b)
Radosław Moszczak (3e)
Monika Kuźniar (1b)
Gabriela Witkowska (1f)
Michał Sierżęga (2f)
Michał Szykuła (3e)
Szymon Żołnierczuk (3a)
II miejsce XVI Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - klasyfikacja generalna J. Zboril
23. Marcelina Dymon (3c) I miejsce IV Mistrzostwach Rzeszowa w Narciarstwie i Snowboardzie - kategoria narty dziewcząt I. Zamorska
24. Hanna Lech (1d) II miejsce IV Mistrzostwach Rzeszowa w Narciarstwie i Snowboardzie - kategoria narty dziewcząt I. Zamorska
25. Julia Filipek (1d) III miejsce IV Mistrzostwach Rzeszowa w Narciarstwie i Snowboardzie - kategoria narty dziewcząt I. Zamorska
26. Piotr Ludera (3d) I miejsce IV Mistrzostwach Rzeszowa w Narciarstwie i Snowboardzie - kategoria narty chłopców I. Zamorska
27. Oskar Dobrzeniecki (2e) II miejsce IV Mistrzostwach Rzeszowa w Narciarstwie i Snowboardzie - kategoria narty chłopców I. Zamorska
28. Julia Micał (2b) I miejsce Gimnazjada w pływaniu - 50 m stylem motylkowym dziewcząt I. Zamorska, J. Zboril
29. Liwia Florkiewicz (1e) II miejsce Gimnazjada w pływaniu - 50 m stylem grzbietowym dziewcząt I. Zamorska, J. Zboril
30. Hubert Wojtusik (3b) II miejsce Gimnazjada w pływaniu - 50 m stylem motylkowym chłopców I. Zamorska, J. Zboril
31. Jan Ostrowski (3c) III miejsce Gimnazjada w pływaniu - 50 m stylem dowolnym chłopców I. Zamorska, J. Zboril
32. Julia Micał (2b)
Liwia Florkiewicz (1e)
Helena Bochenek (1e)
Barbara Giza (3c)
Magdalena Cyzio (2c)
Natalia Turosz (2c)
Alicja Bilska (1e)
Nadia Batóg (1f)
II miejsce Gimnazjada w pływaniu - sztafeta dziewcząt I. Zamorska, J. Zboril
33. Hubert Wojtusik (3b)
Michał Sierżęga (2f)
Michał Szykuła (3e)
Radosław Moszczak (3e)
Szymon Żołnierczuk (3a)
Artur Olszówka (1e)
Miłosz Ramski (1e)
Jan Ostrowski (3c)
II miejsce Gimnazjada w pływaniu - sztafeta chłopców I. Zamorska,
J. Zboril
34. Julia Micał (2b)
Liwia Florkiewicz (1e)
Helena Bochenek (1e)
Barbara Giza (3c)
Magdalena Cyzio (1c)
Natalia Turosz (2c)
Alicja Gruchała (1c)
Monika Kuźniar (1b)
III miejsce Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w Pływaniu - sztafeta 8x50m dziewcząt I. Zamorska,
J. Zboril
35. Julia Micał (2b) II miejsce Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w Pływaniu - 50m stylem motylkowym dziewcząt I. Zamorska,
J. Zboril
36. Zuzanna Bieleń (3e)
Wiktoria Szela (3e)
Eliza Fugas (3c)
Julia Chołody (3b)
Karolina Bartochowska (3b)
Karolina Krok (3f)
Magdalena Gruchała (3a)
Anna Busz (2g)
Alicja Żukowicz (2g)
Agnieszka Chołody (1g)
III miejsce Finał Gimnazjady Siatkówki Dziewcząt J. Wiśniewska
37. Dominik Poźniak (2d)
Maciej Biłyk (1g)
Kacper Szczypta (1e)
Kamil Sekuła (1d)
II miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w Gimnastyce Sportowej - klasyfikacja drużynowa chłopców B. Szczypta
38. Maciej Biłyk (1g) I miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w ćwiczeniach wolnych chłopców B. Szczypta
39. Maciej Biłyk (1g) I miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w ćwiczeniach na drążku gimnastycznym chłopców B. Szczypta
40. Maciej Biłyk (1g) I miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w skoku przez skrzynię chłopców B. Szczypta
41. Maciej Biłyk (1g) I miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w wieloboju gimnastycznym chłopców B. Szczypta
42. Dominik Poźniak (2d) II miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w skoku przez skrzynię chłopców B. Szczypta
43. Dominik Poźniak (2d) II miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w wieloboju gimnastycznym chłopców B. Szczypta
44. Ewa Żukowska(3f)
Wanesa Kamińska(3f)
Kamila Cupryś (3f)
Daria Serwińska (1e)
I miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w Gimnastyce Sportowej - klasyfikacja drużynowa dziewcząt I. Zamorska
45. Daria Serwińska (1e) I miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w ćwiczeniach równoważnych na ławeczce dziewcząt I. Zamorska
46. Daria Serwińska (1e) II miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w wieloboju gimnastycznym dziewcząt I. Zamorska
47. Kamila Cupryś (3f) III miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w ćwiczeniach wolnych dziewcząt I. Zamorska
48. Kamila Cupryś (3f) III miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w wieloboju gimnastycznym dziewcząt I. Zamorska
49. Wanesa Kamińska (3f) II miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w skoku przez skrzynię dziewcząt I. Zamorska
50. Wanesa Kamińska (3f) III miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w ćwiczeniach równoważnych na ławeczce dziewcząt I. Zamorska
51. Błażej Gołda (3a)
Arkadiusz Moskwa (3a)
Mateusz Pałka (3a)
Hubert Wilk (3b)
Hubert Wojtusik (3b)
Filip Ferenc (3g)
Bartłomiej Rzemiński (2c)
Kamil Mołodecki (2c)
Remigiusz Kozicki (2c)
Jakub Bielawski (2c)
Filip Ustrobiński (2c)
Szymon Nykiel (1a)
II miejsce XVIII Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Rzeszowie B. Szczypta
52. Marcin Jachym (3b)
Michał Szykuła (3e)
II miejsce Mistrzostwa Rzeszowa w Siatkówce Plażowej Chłopców o Puchar Dyrektora VIII LO J. Zboril
53. Marcel Kasjan (1b)
Tomasz Cisek (1g)
III miejsce Mistrzostwa Rzeszowa w Siatkówce Plażowej Chłopców o Puchar Dyrektora VIII LO J. Zboril
54. Julita Bujak (1f) II miejsce Charytatywne Biegi Młodzieżowe I. Zamorska
J. Zboril
55. Monika Kuźniar (1b)
Karolina Krok (3f)
Julia Janda (2c)
Helena Bochenek (1e)
Kinga Kociach (2c)
Magdalena Cyzio (2c)
Paulina Strojna (2c)
Julia Grabowska (2f)
Aleksandra Rębisz (3b)
Oliwia Mędlowska (3b)
Oliwia Kopeć (3d)
Julianna Rembisz (2f)
Liliana Puszkarewicz (3b)
Justyna Rochecka (2c)
Gabriela Filar (3d)
Julia Szczudło (3d)
II miejsce Gimnazjada Liga Lekkoatletyczna Dziewcząt I. Zamorska
56. Julia Szczudło (3d)
Judyta Kwiecińska (3g)
Gabriela Filar (3d)
Julia Węglowska (2e)
III miejsce Gimnazjada Wojewódzka - sztafeta dziewcząt 4x100m M. Kowal
57. Gabriela Filar (3d) I miejsce Gimnazjada Wojewódzka - bieg przez płotki 80m M. Kowal
58. Marcin Jachym (3b) I miejsce Gimnazjada Wojewódzka - skok wzwyż M. Kowal
59. Tomasz Życzyński (2a) I miejsce Gimnazjada Wojewódzka - 100m M. Kowal
60. Maximilian Życzyński (2a) III miejsce Gimnazjada Wojewódzka - 100m M. Kowal
61. Tomasz Życzyński (2a)
Maximilian Życzyński (2a)
Kuba Sitek (2a)
Gabriel Puszkarewicz (3f)
I miejsce Gimnazjada Wojewódzka - sztafeta 4x100m M. Kowal
62. Oliwia Kopeć (3d)
Lilianna Puszkarewicz (3b)
Oliwia Mędlowska (3b)
Marcelina Drupka (1c)
Martyna Drupka (3e)
Julia Król (3e)
Izabela Kyc (3e)
Julia Janowska (3e)
Justyna Rochecka (2c)
Oliwia Biernacka (2b)
Oliwia Kałucka (2c)
Martyna Pinda (2a)
II miejsce Unihokej dziewcząt Gimnazjada M. Kowal
63. Rozalia Krasoń (2b)
Anna Miłek (3a)
Martyna Drupka (3e)
Zuzanna Bieleń (3e)
Justyna Rochecka (2c)
Oliwia Biernacka (2b)
Oliwia Kałucka (2c)
Tamara Hul (2e)
Natalia Grabiec (2e)
II miejsce Koszykówka dziewcząt Gimnazjada M. Kowal
64. Karolina Krok (3f)
Julia Węglowska (2e)
Karolina Wożniak (2e)
Alicja Żukowicz (2g)
Julia Micał 2b
Julia Grabowska (2f)
Aleksandra Rembisz
Gabriela Filar (2d)
Julia Szczudło
Judyta Kwiecińska (3g)
Rozalia Krason (3b)
I miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt - Gimnazjada M. Kowal
66. Gabriela Filar (3d)
Rozalia Krasoń (2b)
Aleksandra Rembisz
Julia Szczudło
Karolina Woźniak (2e)
Julia Węglowska (2e)
Monika Kuźniar
Natalia Wajda
Karolina Krok (3f)
Joanna Sołtys (2b)
I miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe - Rejonowa Gimnazjada M. Kowal
66. Gabriela Filar (3d) I miejsce Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne Gimnazjada - bieg przez płotki M. Kowal
67. Judyta Kwiecińska (3g) II miejsce Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne Gimnazjada - skok w dal M. Kowal
68. Julia Szczudło (3d)
Judyta Kwiecińska (3g)
Gabriela Filar (3d)
Julia Węglowska (2e)
I miejsce Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne Gimnazjada - sztafeta 4x100m M. Kowal
69. Karolina Krok (3f)
Julia Chłody (3b)
I miejsce Turniej siatkówki plażowej dziewcząt 2016/2017 J. Wiśniewska
70. Karolina Krok (3f)
Julia Chłody (3b)
Zuzanna Bieleń (3e)
Wiktoria Szela (3e)
Karolina Bartochowska (3b)
Magdalena Gruchała (3a)
Eliza Fugas (3c)
Alicja Żukowicz (2g)
Anna Busz (2g)
Agnieszka Chołody (1g)
III miejsce Turniej andrzejkowo-mikołajkowy J. Wiśniewska

[Pokaż więcej]

ROK SZKOLNY 2015/2016

Lp. Uczniowie - zawodnicy Rezultat Rodzaj rywalizacji Opiekun
1. Arkadiusz Zając (3b)
Tomasz Błachuta (3a)
Paweł Skalski (3d)
Miron Modrakowski (3d)
Gabriel Puszkarewicz (2f)
Jan Ostrowski (2c)
Jerzy Jaracz (3g)
Filip Mazur (2c)
Maksymilian Zieliński (2c)
II miejsce Sztafetowe biegi przełajowe Joanna Wiśniewska, Janusz Kozicki, Jan Zboril
2. Paulina Miciuda (3a)
Zofia Leszczyńska (1c)
Gabriela Filar (2d)
Katarzyna Lesiak (3g)
Jagoda Misiuk (3b)
Karolina Krok (2f)
Lidia Mądrzak (3c)
Katarzyna Styś (3c)
Karolina Szeliga (3e)
I miejsce Przełajowe Biegi Sztafetowe Magdalena Kowal
3. Michał Ciasnocha (3c)
Maciej Stefański (3c)
Arkadiusz Moskwa (2a)
Katharina-Sophia Styś (3c)
I miejsce Szachy Drużynowe Sławomir Tomaka, Joanna Wiśniewska
4. Aleksandra Lampart (2d)
Julia Szczudło (2d)
Gabriela Filar (2d)
Aleksandra Rębisz (2b)
III miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych - sztafeta 4x100 Izabela Zamorska
5. Aleksandra Jaworska (3b) III miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych - Rzut dyskiem Izabela Zamorska
6. Wiktoria Gubernat (3b) II miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych - rzut dyskiem Izabela Zamorska
7. Jagoda Misiuk (3b) III miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych - bieg na 600m Izabela Zamorska
8. Gabriela Filar (2d) II miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych - bieg na 300m Izabela Zamorska
9. Ola Lampart (2d)
Julia Szczudło (2d)
Gabrysia Filar (2d)
Ola Rębisz (2b)
III miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych - 4x300m Izabela Zamorska
Jan Zboril
10. Tomasz Życzyński (1a)
Wojciech Kluz (3e)
Tomasz Błachuta (3a)
Arkadiusz Zając (3b)
I miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych - 4x100m Izabela Zamorska
Jan Zboril
11. Tomasz Życzyński (1a) I miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych - bieg na 100m Izabela Zamorska
Jan Zboril
12. Maximilian Życzyński (1a) II miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych - bieg na 100m Izabela Zamorska
Jan Zboril
13. Marcin Jachym (2b) II miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych - skok wzwyż Izabela Zamorska
Jan Zboril
14. Hubert Wojtusik (2b) II miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych - rzut dyskiem Izabela Zamorska
Jan Zboril
15. Jakub Magnowski (3a)
Adam Śmietana (3a)
Tomasz Błachuta (3a)
Norbert Hanf (3e)
Filip Lasko (3g)
Jakub Sikora
Jakub Pałysiewicz (3d)
Kacper Karyś (2f)
Maksymilian Zieliński (2c)
Karol Tomkiewicz (3f)
Dawid Długoń (1g)
Bartosz Ludera (1b)
II miejsce Koszykówka Chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Bogusław Szczypta
16. Jagoda Misiuk (3b)
Oliwia Mędlowska (2b)
Oliwia Kopeć (2d)
Martyna Drupka (2e)
Kinga Kwoka (3e)
Julia Morlak (3c)
Karolina Szeliga (3e)
Dominika Ficek (3b)
Wiktoria Gubernat (3b)
Paulina Muszańska (3b)
Magdalena Nycz (3a)
Olga Bałchan (3b)
Marlea Lis (3b)
I miejsce Unihokej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Magdalena Kowal
17. Jagoda Misiuk (3b)
Halszka Wajdowicz (3c)
Karolina Gaweł (3d)
Lidia Mądrzak (3c)
Anna Miłek (2a)
Julia Morlak (3c)
Zuzanna Bieleń (2e)
Agata Osuch (2c)
Rozalia Krasoń (1b)
Julianna Rembisz (1f)
Oliwia Biernacka (1b)
Olga Bałchan (3b)
Tamara Hul (1e)
Marlea Lis (3b)
Agnieszka Sieczek (3c)
III miejsce Koszykówka Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Magdalena Kowal
18. Piotr Olewiński (3c)
Norbert Hanf (3e)
Kacper Kliba (3e)
Wojciech Kluz (3e)
Bartosz Lewieniec (3e)
Bartosz Rajzer (3e)
Oskar Skoczylas (3e)
Mikołaj Gawlik (3b)
Jerzy Jaracz (3g)
Hubert Wojtusik (2b)
III miejsce Unihokej Chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Bogusław Szczypta
19. Karol Tomkiewicz (3f)
Michał Chrobak (1a)
Mateusz Dębiec (2e)
Mateusz Bober (3f)
Mieszko Kilarski (3a)
Filip Lasko (3g)
Kacper Motyka (3g)
Marcin Kaczorowski (1g)
Marcin Jachym (2b)
Jakub Wisz (2c)
Mateusz Grzyb (1d)
Michał Szykuła (2e)
II miejsce Siatkówka Chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Jan Zboril
20. Julia Micał (1b) I miejsce XV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - 25m stylem motylkowym dziewcząt Jan Zboril
Izabela Zamorska
21. Barbara Giza (2c) II miejsce XV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - 25m stylem motylkowym dziewcząt Jan Zboril
Izabela Zamorska
22. Radosław Moszczak (2e) I miejsce XV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - 25m stylem motylkowym chłopców Jan Zboril
Izabela Zamorska
23. Hubert Wojtusik (2b) III miejsce XV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - 25m stylem motylkowym chłopców Jan Zboril
Izabela Zamorska
24. Emilia Grasza (1g) II miejsce XV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - 50m stylem klasycznym dziewcząt Jan Zboril
Izabela Zamorska
25. Julia Konieczna (3a) III miejsce XV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - 50m stylem klasycznym dziewcząt Jan Zboril
Izabela Zamorska
26. Michał Sierżęga (1f) II miejsce XV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - 50m stylem klasycznym chłopców Jan Zboril
Izabela Zamorska
27. Dominika Ficek (3b) I miejsce XV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - 50m stylem dowolnym dziewcząt Jan Zboril
Izabela Zamorska
28. Jan Ostrowski (2c) III miejsce XV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - 50m stylem dowolnym chłopców Jan Zboril
Izabela Zamorska
29. Dominika Ficek (3b)
Natalia Turosz (1c)
Emilia Grasza (1g)
Katarzyna Markuszka (2b)
Barbara Giza (2c)
Julia Micał (1b)
I miejsce XV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - sztafeta 6x50m stylem dowolnym dziewcząt Jan Zboril
Izabela Zamorska
30. Marcin Szaro (3b)
Szymon Żołnierczuk (2a)
Jan Ostrowski (2c)
Radosław Moszczak (2e)
Hubert Wojtusik (2b)
Adrian Kata (3c)
II miejsce XV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - sztafeta 6x50m stylem dowolnym chłopców Jan Zboril
Izabela Zamorska
30. Dominika Ficek (3b)
Natalia Turosz (1c)
Emilia Grasza (1g)
Katarzyna Markuszka (2b)
Barbara Giza (2c)
Julia Micał (1b)
Magdalena Cyzio (1c)
Zuzanna Kuźniar (1e)
Julia konieczna (3a)
Zuzanna Szablewska (1f)
Marta Zawadzka (1e)
Julia Bilska (2e)
Liliana Grot (1g)
Marcin Szaro (3b)
Szymon Żołnierczuk (2a)
Jan Ostrowski (2c)
Radosław Moszczak (2e)
Hubert Wojtusik (2b)
Adrian Kata (3c)
Michał Sierżęga (1f)
Michał Misków (1g)
Dominik Widak (1g)
Kacper Stopa (1b)
Radosław Poręba (1d)
II miejsce XV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - rywalizacja drużynowa Jan Zboril
Izabela Zamorska
31. Izabela Górka (3d)
Sara Pączek (3f)
Wiktoria Drąg (3g)
Patrycja Przebieradło (3g)
Karolina Krok (2f)
Julia Chołody (2b)
Karolina Bartochowska (2b)
Diana Zabiegła (3g)
Klaudia Kot (3c)
Anna Busz (1g)
Zuzanna Bieleń (2e)
Magdalena Gruchała (2a)
Eliza Fugas (2c)
III miejsce Gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt Joanna Wiśniewska
32. Liliana Grot (1g) I miejsce III Miejskie Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie - narciarstwo dziewcząt Izabela Zamorska
33. Marcelina Dymon (2c) III miejsce III Miejskie Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie - narciarstwo dziewcząt Izabela Zamorska
34. Jan Ostrowski (2c) III miejsce III Miejskie Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie - narciarstwo chłopców Izabela Zamorska
35. Gustaw Cyburt (3d) I miejsce III Miejskie Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie - snowboard chłopców Izabela Zamorska
36. Wanesa Kamińska (2f)
Ewa Żukowska (2f)
Kamila Cupryś (2f)
Klaudia Domaradzka (3e)
II miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w gimnastyce - klasyfikacja dziewcząt Izabela Zamorska
37. Klaudia Domaradzka (3e) III miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w gimnastyce - kategoria ćwiczenia wolne Izabela Zamorska
38. Ewa Żukowska (2f) III miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w gimnastyce - skok przez skrzynię Izabela Zamorska
39. Ewa Żukowska (2f) III miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w gimnastyce - wielobój dziewcząt Izabela Zamorska
40. Ewa Żukowska (2f) II miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w gimnastyce - ćwiczenia równoważne Izabela Zamorska
41. Karolina Krok (2f)
Sara Pączek (3f)
Izabela Górka (3d)
Klaudia Kot (3c)Patrycja Przebieradło (3g)
Karolina Bartochowska (2b)
Magdalena Gruchała (2a)
Zuzanna Bieleń (2e)
Wiktoria Szela (2e)Eliza Fugas (2c)
Anna Busz (1g)
III miejsce Turniej Agaty Mróz - piłka siatkowa dziewcząt Joanna Wiśniewska
42. Karolina Krok (2f)
Julia Chołody (2b)
Liliana Puszkarewicz (2b)
II miejsce Piłka plażowa dziewcząt Joanna Wiśniewska
Magdalena Kowal

ROK SZKOLNY 2014/2015

Lp. Uczniowie - zawodnicy Rezultat Rodzaj rywalizacji Opiekun
1. Alicja Baran
Bernard Marnik
I miejsce I miejski bieg na orientację - kategoria szkoły gimnazjalne Agnieszka Zagocka-Zboril, Jan Zboril, Sławomir Tomaka
2. Anna Jakubiec
Kacper Fornal
II miejsce I miejski bieg na orientację - kategoria szkoły gimnazjalne Agnieszka Zagocka-Zboril, Jan Zboril, Sławomir Tomaka
3. Gabriela Denasiewicz 7. miejsce I miejski bieg na orientację - kategoria open Agnieszka Zagocka-Zboril, Jan Zboril, Sławomir Tomaka
4. Konrad Wróblewski 12. miejsce I miejski bieg na orientację - kategoria open Agnieszka Zagocka-Zboril, Jan Zboril, Sławomir Tomaka
5. Gabriel Olszewski 21. miejsce I miejski bieg na orientację - kategoria open Agnieszka Zagocka-Zboril, Jan Zboril, Sławomir Tomaka
6. Wiktoria Gubernat I miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce „Gimnazjada” - rzut dyskiem Izabela Zamorska
7. Anna Jakubiec II miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce „Gimnazjada” - bieg na 100m Izabela Zamorska
8. Anna Góral II miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce „Gimnazjada” - skok wzwyż Izabela Zamorska
9. Natalia Majewska II miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce „Gimnazjada” - rzut oszczepem Izabela Zamorska
10. Aleksandra Jaworska II miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce „Gimnazjada” - rzut dyskiem Izabela Zamorska
11. Gabriela Magoń II miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce „Gimnazjada” - pchnięcie kulą Izabela Zamorska
12. Jagoda Misiuk III miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce „Gimnazjada” - bieg na 600m Izabela Zamorska
13. Kacper Panaś II miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce „Gimnazjada” - bieg na 1000m Jan Zboril
14. Maciej Kozicki III miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce „Gimnazjada” - skok wzwyż Jan Zboril
15. Mateusz Hadała III miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce „Gimnazjada” - rzut dyskiem Jan Zboril
16. Wojciech Przysada
Kacper Panaś
Michał Bartkowicz
Filip Lasko
Kacper Kret
Łukasz Gruchała
Maciej Kozicki
Mateusz Hadała
Arkadiusz Książek
Norbert Hanf
Maksymilian Zieliński
II miejsce Koszykówka Chłopców „Gimnazjada” Bogusław Szczypta
17. Michał Bartkowicz
Mateusz Hadała
Jakub Chołody
Łukasz Gruchała
Maciej Kozicki
Bartłomiej Furgała
Grzegorz Ungeheuer
Jerzy Jaracz
Miron Modrakowski
Tomasz Kos
II miejsce Unihokej Chłopców „Gimnazjada” Bogusław Szczypta
18. Matylda Ligacz
Daria Broda
Julia Skowronek
Kamila Cupryś
Jagoda Szczęsny
Ola Jakubczyk
II miejsce Łyżwiarstwo Sprawnościowe Szkół Gimnazjalnych Izabela Zamorska
19. Jan Ostrowski
Marcin Szaro
Bartosz Bąk
Grzegorz Ungeheuer
Jakub Urban
Hubert Wojtusik
Szymon Żołnierczuk
Adrian Kata
Michał Szykuła
Zuzanna Zboril
Julia Cienki
Aleksandra Kątnik
Barbara Giza
Dominika Ficek
Lidia Mądrzak
Julia Konieczna
Dominika Micał
Anna Góral
Julia Janowska
Julia Bilska
III miejsce XIV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - klasyfikacja drużynowa Izabela Zamorska
Jan Zboril
20. Aleksandra Kątnik
Barbara Giza
Dominika Ficek
Lidia Mądrzak
Dominika Micał
Julia Bilska
II miejsce XIV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - sztafeta 6x50m dziewczat Izabela Zamorska
Jan Zboril
21. Jan Ostrowski
Marcin Szaro
Bartosz Bąk
Hubert Wojtusik
Szymon Żołnierczuk
Adrian Kata
II miejsce XIV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - sztafeta 6x50m chłopców Izabela Zamorska
Jan Zboril
22. Aleksandra Kątnik I miejsce XIV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - 50m stylem dowolnym Izabela Zamorska
Jan Zboril
23. Dominika Micał II miejsce XIV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - 50m stylem klasycznym Izabela Zamorska
Jan Zboril
23. Bartosz Bąk II miejsce XIV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - 50m stylem klasycznym Izabela Zamorska
Jan Zboril
24. Marcin Szaro II miejsce XIV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - 50m stylem dowolnym Izabela Zamorska
Jan Zboril
25. Lidia Mądrzak III miejsce XIV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - 25m stylem motylkowym Izabela Zamorska
Jan Zboril
26. Adrian Kata III miejsce XIV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - 25m stylem motylkowym Izabela Zamorska
Jan Zboril
27. Barbara Giza III miejsce XIV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - 50m stylem klasycznym Izabela Zamorska
Jan Zboril
28. Dominika Ficek III miejsce XIV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - 50m stylem dowolnym Izabela Zamorska
Jan Zboril
29. Jan Ostrowski III miejsce XIV Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - 50m stylem dowolnym Izabela Zamorska
Jan Zboril
30. Daria Szymańska I miejsce II Mistrzostwa Rzeszowa Szkół Gimnazjalnych w Narciarstwie i Snowboardzie - snowboard dziewcząt Izabela Zamorska
31. Paulina Żukowska II miejsce II Mistrzostwa Rzeszowa Szkół Gimnazjalnych w Narciarstwie i Snowboardzie - snowboard dziewcząt Izabela Zamorska
32. Gustaw Cyburt I miejsce II Mistrzostwa Rzeszowa Szkół Gimnazjalnych w Narciarstwie i Snowboardzie - snowboard chłopców Izabela Zamorska
33. Jakub Pałysiewicz III miejsce II Mistrzostwa Rzeszowa Szkół Gimnazjalnych w Narciarstwie i Snowboardzie - snowboard chłopców Izabela Zamorska
34. Filip Miłto I miejsce II Mistrzostwa Rzeszowa Szkół Gimnazjalnych w Narciarstwie i Snowboardzie - narty chłopców Izabela Zamorska
35. Marcelina Dymon III miejsce II Mistrzostwa Rzeszowa Szkół Gimnazjalnych w Narciarstwie i Snowboardzie - narty dziewcząt Izabela Zamorska
36. Aleksandra Kątnik (3e)
Barbara Giza (1c)
Dominika Ficek (2b)
Lidia Mądrzak (2c)
Dominika Micał (3a)
Katarzyna Markuszka (1b)
I miejsce Zawody Pływackie dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych - sztafeta dziewcząt Izabela Zamorska
Jan Zboril
37. Jan Ostrowski (1c)
Marcin Szaro (2b)
Szymon Żołnierczuk (1a)
Adrian Kata (2c)
Radosław Moszczak (1e)
Michał Szykuła (1e)
II miejsce Zawody Pływackie dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych - sztafeta chłopców Izabela Zamorska
Jan Zboril
38. Dominika Micał (3a) II miejsce Zawody Pływackie dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych - 50 m stylem grzbietowym Izabela Zamorska
Jan Zboril
39. Katarzyna Markuszka (1b) II miejsce Zawody Pływackie dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych - 50 m stylem klasycznym Izabela Zamorska
Jan Zboril
40. Aleksandra Kątnik (3e) III miejsce Zawody Pływackie dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych - 50 m stylem dowolnym Izabela Zamorska
Jan Zboril
41. Julia Konieczna (2a) III miejsce Zawody Pływackie dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych - 50 m stylem klasycznym Izabela Zamorska
Jan Zboril
42. Michał Ciasnocha (2c)
Maciej Stefański (2c )
Kaskha Sharp (2f)
Arkadiusz Książek (3a)
II miejsce Szachy Drużynowe Szkół Gimnazjalnych – Gimnazjada Sławomir Tomaka
43. Agnieszka Wilk (3f)
Adrianna Kwiecień (3b )
Ewa Żukowska (1f)
Anna Halewska (3b)
III miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w Gimnastyce - klasyfikacja drużynowa dziewcząt Izabela Zamorska
44. Mikołaj Gawlik (2b) II miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w Gimnastyce - ćwiczenia wolne Jolanta Musiał
45. Judyta Kwiecińska (1g)
Natalia Majewska (3e)
Gabriela Filar(1d)
Aleksandra Jaworska (2b)Julia Szczudło (1d)
Dominika Jedynak (3g)
Anna Jakubiec (3g)
Eliza Fugas (1c)
Maja Piołunkowska (2g)
Gabriela Denasiewicz (3b)
Julia Furman (3b)
Karolina Dziepak (3b)
Kamila Witkowska (3b)
Aleksandra Basznianin (3b)
Inga Jakubczyk (3g)
Jagoda Misiuk (2b)
II miejsce Liga Lekkoatletyczna Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "GIMNAZJADA" Jolanta Musiał
Izabela Zamorska
46. Hubert Szydełko (3d)
Przemysław Nowak (3d)
II miejsce Mistrzostwa Rzeszowa w siatkówce plażowej chłopców o Puchar Dyrektora VIII LO w Rzeszowie Jan Zboril
47. ...Oliwia Mędlowska (1b)
Magdalena Nycz (2a)
Natalia Majewska (3e)
Karolina Gaweł (2d)
Paulina Żukowska (3e)
Wiktoria Żybura (3e)
Małgorzata Ragan (3f)Wiktoria Gubernat (2b)Julia Morlak (2c)Oliwia Kopeć (1d)
II miejsce VII Mistrzostwach Rzeszowa Szkól Gimnazjalnych w piłce nożnej ...
48. Natalia Majewska (3e) tytuł najlepszej piłkarki VII Mistrzostwach Rzeszowa Szkól Gimnazjalnych w piłce nożnej ...

ROK SZKOLNY 2013/2014

Lp. Uczniowie - zawodnicy Rezultat Rodzaj rywalizacji Opiekun
1. Anna Jakubiec III miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce "Gimnazjada" - bieg na 100m Joanna Wiśniewska
2. Zuzanna Kowalska II miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce "Gimnazjada" - pchnięcie kulą Joanna Wiśniewska
3. Weronika Kocęba II miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce "Gimnazjada" - skok wzwyż Joanna Wiśniewska
4. Maja Piołunkowska III miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce "Gimnazjada" - skok wzwyż Joanna Wiśniewska
5. Jakub Jakubiec I miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce "Gimnazjada" - bieg na 300m Michał Chara
6. Tomasz Borowiec II miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce "Gimnazjada" - skok wzwyż Michał Chara
7. Jakub Szela II miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce "Gimnazjada" - skok w dal Michał Chara
8. Kamil Bielak III miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce "Gimnazjada" - bieg na 1000m Michał Chara
9. Przemysław Kot I miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce "Gimnazjada" - pchnięcie kulą Michał Chara
10. Krzysztof Raczek III miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce "Gimnazjada" - rzut dyskiem Michał Chara
11. Mateusz Hadała
Maciej Kozicki
Szymon Kluz
Kamil Bielak
Sebastian Bąk
Mateusz Bąk
Patryk Warchoł
Mateusz Borowiec
Mateusz Drozda
I miejsce Mistrzostwa Rzeszowa Klas III w Piłce Nożnej Michał Chara
Janusz Kozicki
12. Kacper Panaś
Łukasz Gruchała
Arkadiusz Książek
Patryk Warchoł
Wojciech Przysada
Alan Hudela
Bartosz Kumor
Kacper Kret
Maciej Kozicki
Michał Bartkowicz
Julian Południak
Kacper Pinda
III miejsce Koszykówka Chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Bogusław Szczypta
13. Gabriela Palcowska
Magdalena Dziurgot
Wiktoria Wilk
Weronika Buczyńska
Wiktoria Pikor
Wiktoria Żybura
Jagoda Misiuk
Weronika Wallach
Małgorzata Ragan
Dominika Stachowicz
III miejsce Koszykówka Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Magdalena Kowal
14. Przemysław Kot III miejsce Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Lekkiej Atletyce - pchnięcie kulą Izabela Zamorska
15. Gabriela Prucnal
Nikola Pociask
Mariola Jarosz
Izabela Rejment
Małgorzata Król
Klaudia Kocój
Ewa Łyszczek
Julia Krućko
Bernadetta Wilk
Katarzyna Ceglarz
Kamila Różańska
Katarzyna Noga
Dominika Gajewska
Izabela Górka
Sara Pączek
Klaudia Kot
I miejsce IV Andrzejkowo-Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt - kategoria gimnazjum Joanna Wiśniewska
16. Mateusz Misiak
Mateusz Borowiec
Tomasz Borowiec
Łukasz Dzierżak
Dominik Skała
Przemysław Kot
Maciej Ziemiański
Dawid Oczoś
Andrzej Hals
Norbert Szyfer
II miejsce V Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Spożywczych
17. Patryk Warchoł
Tomasz Borowiec
Karol Filar
III miejsce Tenis Stołowy Chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Jan Zboril
18. Mariola Jarosz
Gabriela Prucnal
Klaudia Kocój
I miejsce Tenis Stołowy Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Jolanta Musiał
19. Aleksandra Kątnik I miejsce XIII Międzygimnazjalne Zawody Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie – 100 metrów stylem zmiennym Izabela Zamorska
Jan Zboril
20. Michał Żołnierczuk II miejsce XIII Międzygimnazjalne Zawody Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie – 50 metrów stylem motylkowym Izabela Zamorska
Jan Zboril
21. Michał Surowiec III miejsce XIII Międzygimnazjalne Zawody Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie – 50 metrów stylem motylkowym Izabela Zamorska
Jan Zboril
22. Dominika Micał II miejsce XIII Międzygimnazjalne Zawody Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie – 50 metrów stylem klasycznym Izabela Zamorska
Jan Zboril
23. Bartosz Bąk III miejsce XIII Międzygimnazjalne Zawody Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie – 50 metrów stylem klasycznym Izabela Zamorska
Jan Zboril
24. Aleksandra Teter
Aleksandra Kątnik
Maja Zamorska
Dominika Micał
Dominika Ficek
Weronika Buczyńska
II miejsce XIII Międzygimnazjalne Zawody Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie – sztafeta dziewcząt Izabela Zamorska
Jan Zboril
25. Michał Żołnierczuk
Filip Miłto
Grzegorz Ungeheuer
Bartosz Bąk
Adrian Kata
Marcin Szaro
III miejsce XIII Międzygimnazjalne Zawody Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie – sztafeta chłopców Izabela Zamorska
Jan Zboril
26. Aleksandra Teter
Aleksandra Kątnik
Maja Zamorska
Dominika Micał
Dominika Ficek
Weronika Buczyńska
Michał Żołnierczuk
Filip Miłto
Grzegorz Ungeheuer
Bartosz Bąk
Adrian Kata
Marcin Szaro
Michał Surowiec
II miejsce XIII Międzygimnazjalne Zawody Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie – klasyfikacja generalna Izabela Zamorska
Jan Zboril
27. Mateusz Misiak
Przemysław Kot
Mateusz Borowiec
Łukasz Dzierżak
Tomasz Borowiec
Dawid Oczoś
Norbert Szyfer
Maciej Ziemiański
Jakub Szela
Andrzej Hals
Dominik Skała
III miejsce Rejonowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej Chłopców Bogusław Szczypta
Jan Zboril
28. Aleksandra Kątnik II miejsce Zawody Pływackie Szkół Gimnazjalnych - styl dowolny Izabela Zamorska
Jan Zboril
29. Dominika Ficek III miejsce Zawody Pływackie Szkół Gimnazjalnych - styl dowolny Izabela Zamorska
Jan Zboril
30. Dominika Micał III miejsce Zawody Pływackie Szkół Gimnazjalnych - styl klasyczny Izabela Zamorska
Jan Zboril
31. Aleksandra Kątnik
Dominika Micał
Dominika Ficek
Maja Zamorska
Bartek Bąk
Adrian Kata
Michał Żołnierczuk
Marcin Szaro
III miejsce Zawody Pływackie Szkół Gimnazjalnych - sztafeta Izabela Zamorska
Jan Zboril
32. Małgorzata Król
Agnieszka Wilk
Sylwia Brożek
Wiktoria Lech
I miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w Gimnastyce Dziewcząt Izabela Zamorska
33. Małgorzata Król II miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w Gimnastyce Dziewcząt - wielobój gimnastyczny Izabela Zamorska
34. Małgorzata Król II miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w Gimnastyce Dziewcząt - skok przez skrzynię Izabela Zamorska
35. Małgorzata Król III miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w Gimnastyce Dziewcząt - ćwiczenia równoważne na ławeczce Izabela Zamorska
36. Agnieszka Wilk I miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w Gimnastyce Dziewcząt - ćwiczenia równoważne na ławeczce Izabela Zamorska
37. Agnieszka Wilk III miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w Gimnastyce Dziewcząt - wielobój gimnastyczny Izabela Zamorska
38. Sylwia Brożek III miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w Gimnastyce Dziewcząt - ćwiczenia wolne na ścianie Izabela Zamorska
39. Jakub Jurek
Rafał Patro
Hubert Sawczuk
Mieszko Kilarski
Marcelina Mierzwa
Gabriela Palcowska, Agnieszka Wróbel
Maja Zamorska
Lidia Mądrzak
I miejsce VI Rzeszowski Bieg Wielkanocny Jan Zboril
40. Hubert Sawczuk I miejsce VI Rzeszowski Bieg Wielkanocny Jan Zboril
41. Rafał Patro II miejsce VI Rzeszowski Bieg Wielkanocny Jan Zboril
42. Jakub Jurek III miejsce VI Rzeszowski Bieg Wielkanocny Jan Zboril
43. Marcelina Mierzwa II miejsce VI Rzeszowski Bieg Wielkanocny Jan Zboril
44. Maciej Kozicki
Kacper Panaś
Wojciech Przysada
Michał Bartkowicz
Mateusz Hadała
Filip Lelek
Alan Hudela
Dominik Bethoon
III miejsce Turniej Koszykówki Chłopców z okazji 25-lecia wolnej Polski Bogusław Szczypta
45. ... III miejsce Piłka Nożna Chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" ...
45. ... III miejsce Piłka Nożna Chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" ...
46. Nikola Pociask
Iza Rejment
Mariola Jarosz
Ewa Łyszczek
Gabriela Prucnal
Katarzyna Noga
Klaudia Kocój
Patrycja Przebieradło
Sara Pączek
Julia Krućko
Dominika Gajewska
III miejsce Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowe Dziewcząt im. Agaty Mróz Joanna Wiśniewska
47. Nikola Pociask
Iza Rejment
Mariola Jarosz
Ewa Łyszczek
Gabriela Prucnal
Katarzyna Noga
Klaudia Kocój
Małgorzata Król
Kamila Różańska
Julia Krućko
Bernadetta Wilk
Dominika Gajewska
I miejsce VI Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Dnia Zwycięstwa Joanna Wiśniewska
48. ... II miejsce Liga Lekkoatletyczna Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" ...
49. ... II miejsce Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w Pływaniu Sztafetowym Dziewcząt - 6x50m ...
50. ... III miejsce Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w Pływaniu Sztafetowym Chłopców - 6x50m ...
51. Mariola Jarosz
Gabriela Prucnal
Klaudia Kocój
III miejsce Rejonowa Gimnazjada w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt Jolanta Musiał
52. Maciej Domaradzki
Jakub Ficek
Michał Ciasnocha
Kaskha Sharp
I miejsce Szachy Drużynowe Szkół Gimnazjalnych - Gimnazjada Sławomir Tomaka

ROK SZKOLNY 2012/2013

Lp. Uczniowie - zawodnicy Rezultat Rodzaj rywalizacji Opiekun
1. Natalia Jaworska I miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkoatletyce - rzut oszczepem Izabela Zamorska
2. Anna Małecka III miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkoatletyce - skok w dal Izabela Zamorska
3. Bernard Marnik
Hubert Wałczyk
Sebastian Chrzanowski
Tomasz Czyż
Maciej Palczak
Jakub Jurek
Jakub Bieniasz
Michał Jakubek
Rafał Rzeszutek
Michał Rabczak
II miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Jan Zboril
4. Marcelina Mierzwa
Weronika Kocęba
Wiktoria Kot
Katarzyna Ochalik
Wiktoria Wilk
Julia Lech
Aleksandra Mazurczak
Dominika Urban
Anna Mazurek
Mariola Janiszewska
III miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Izabela Zamorska
5. Anna Mazurek II miejsce Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Izabela Zamorska
6. Tomasz Koziński
Mateusz Kawa
Radosław Pluta
Adrian Pośpieszny
Marcin Kulczycki
Karol Karp
Jakub Jurek
Adrian Szmyd
Wojciech Przysada
Filip Lelek
Daniel Tańcula
Marcin Rozmus
I miejsce Koszykówka Chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Bogusław Szczypta
7. Tomasz Koziński
Adrian Pośpieszny
Marcin Rozmus
Radosław Pluta
Mateusz Kawa
Karol Karp
Dawid Oczoś
Sebastian Chrzanowski
Patryk Warchoł
Jakub Pabiś
Aleksander Sikora
III miejsce Unihokej Chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" 2012/2013 Bogusław Szczypta
8. Marcelina Mierzwa
Weronika Kocęba
Wiktoria Kot
Katarzyna Ochalik
Wiktoria Wilk
Julia Lech
Aleksandra Mazurczak
Dominika Urban
Anna Mazurek
Mariola Janiszewska
III miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt "Gimnazjada" Izabela Zamorska
9. Anna Mazurek II miejsce Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt "Gimnazjada" Izabela Zamorska
10. Wiktoria Wilk
Wiktoria Pikor
Wiktoria Matusz
Wiktoria Żybura
Anna Mazurek
Małgorzata Ragan
Aleksandra Majka
Julia Czarnek
Daria Broda
Gabriela Chojecka
II miejsce Koszykówka Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Izabela Zamorska
Bogusław Szczypta
11. Nikola Pociask
Mariola Jarosz
Klaudia Kocój
Aleksandra Kruk
Katarzyna Noga
Gabriela Prucnal
Dominika Gajewska
Martyna Szałęga
Izabela Rejment
Katarzyna Ceglarz
Kamila Różańska
III miejsce III Andrzejkowo-Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Joanna Wiśniewska
12. Maciej Palczak
Marcin Kulczycki
Karol Szybist
Michał Żołnierczuk
Bartosz Bąk
Filip Miłto
II miejsce Sztafeta 6x50m Stylem Dowolnym Chłopców - "Gimnazjada" Jan Zboril
13. Monika Skorupka I miejsce I Mistrzostwa Rzeszowa w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Gimnazjada - narciarstwo dziewcząt Izabela Zamorska
14. Łukasz Fiuk III miejsce I Mistrzostwa Rzeszowa w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Gimnazjada - narciarstwo chłopców Izabela Zamorska
15. Maria Popiołek II miejsce I Mistrzostwa Rzeszowa w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Gimnazjada - snowboard Izabela Zamorska
16. Maciej Palczak II miejsce Pływanie 50m Stylem Motylkowym - "Gimnazjada" Jan Zboril
17. Gabriela Prucnal
Nikola Pociask
Dominika Gajewska
Mariola Jarosz
Klaudia Kocój
Ewa Łyszczek
Katarzyna Noga
Paulina Kostka
Izabela Rejment
Kamila Różańska
III miejsce Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kobiet w Rzeszowie Joanna Wiśniewska
18. Tomasz Koziński
Mateusz Kawa
Radosław Pluta
Adrian Pośpieszny
Marcin Kulczycki
Karol Karp
Marcin Rozmus
Daniel Tańcula
Adrian Szmyd
Wojciech Przysada
III miejsce Rejonowa Gimnazjada w Koszykówce Chłopców Bogusław Szczypta
19. Mariola Jarosz
Klaudia Kocój
Gabriela Prucnal
I miejsce Tenis Stołowy Dziewcząt "Gimnazjada" Jolanta Musiał
20. Monika Skorupka
Weronika Buczyńska
Aleksandra Kątnik
Maja Zamorska
Aleksandra Teter
Gabriela Dziuba
III miejsce XII Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie Jan Zboril
21. Monika Skorupka III miejsce XII Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - styl klasyczny Jan Zboril
22. Maciek Palczak II miejsce XII Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - styl dowolny Jan Zboril
23. Weronika Buczyńska III miejsce XII Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - styl dowolny Jan Zboril
24. Karol Karp
Piotr Szemberski
Michał Kutnik
Marcin Kulczycki
Piotr Czarnecki
Karol Szybist
Karol Szydełko
Mateusz Misiak
Przemysław Kot
Bartosz Nowak
Konrad Wąsacz
Tomasz Koziński
Tomasz Borowiec
III miejsce Finał Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa Jan Zboril
Bogusław Szczypta
25. Aleksandra Kątnik
Monika Skorupka
Weronika Buczyńska
Aleksandra Teter
Marcelina Mierzwa
Maja Zamorska
III miejsce Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Pływaniu - sztafeta dziewcząt Jan Zboril
26. Maciej Palczak
Karol Szybist
Marcin Kulczycki
Bartosz Bąk
Filip Miłto
Grzegorz Ungeheuer
IV miejsce Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Pływaniu - sztafeta chłopców Jan Zboril
27. Aleksandra Kątnik III miejsce Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Pływaniu - styl dowolny Jan Zboril
28. Maciej Palczak III miejsce Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Pływaniu - styl klasyczny Jan Zboril
29. Nikola Pociask
Iza Rejment
Mariola Jarosz
Ewa Łyszczek
Anna Małecka
Gabriela Prucnal
Katarzyna Noga
Kamila Różańska
Katarzyna Ceglarz
Gabriela Denasiewicz
Klaudia Kocój
Patrycja Dynia
Dominika Gajewska
III miejsce Międzyszkolny Turniej im. Agaty Mróz Joanna Wiśniewska
30. Marcelina Mierzwa
Maja Zamorska
Paulina Żukowska
Julia Furman
Aleksandra Basznianin
Dominika Jedynak
Anna Jakubiec
Natalia Majewska
Wiktoria Domino
Wiktoria Kot
Bernadetta Wilk
Anna Góral
Weronika Kocęba
Paulina Zięba
Natalia Jaworska
Natalia Szałęga
Gabriela Magoń
Zuzanna Kowalska
II miejsce Liga Lekkoatletyczna Dziewcząt Gimnazjada Izabela Zamorska
31. Izabela Huzarska
Patrycja Dynia
Weronika Kocęba
Natalia Majewska
Natalia Jaworska
Ewa Świder
Klara Ślimak
Julia Kulesza
II miejsce IV Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt Michał Chara
32. Karol Karp
Krzysztof Pięta
Piotr Szemberski
Sebastian Chrzanowski
Hubert Wałczyk
Tomasz Koziński
Piotr Niemiec
III miejsce IV Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych Klas III Michał Chara
33. Andrzej Hałas
Dawid Oczoś
Krzysztof Raczek
Tomasz Borowiec
Patryk Warchoł
Mateusz Borowiec
Michał Żołnierczuk
Adrian Szmyd
Przemysław Kot
Michał Surowiec
Michał Bartkowicz
Kacper Kret
Filip Lelek
I miejsce XIV Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Rzeszowie Bogusław Szczypta
34. Klaudia Ciupak
Kaja Bukowska
Agnieszka Wilk
Małgorzata Król
II miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w Gimnastyce - klasyfikacja zespołowa Izabela Zamorska
35. Klaudia Ciupak I miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w Gimnastyce - klasyfikacja indywidualna - ćwiczenia na ławeczce Izabela Zamorska
36. Aleksandra Majka
Monika Majka
Anna Mazurek
Magdalena Dziurgot
Paulina Ziemba
Karolina Trawka
Aleksandra Kozioł
Gabriela Palcowska
Natalia Jaworska
Julia Kulesza
Patrycja Stafiej
Mariola Jarosz
III miejsce Piłka Ręczna Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Izabela Zamorska
Michał Chara
37. Maja Zamorska III miejsce Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Ziemnym Michał Chara
38. ... I miejsce Drużynowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych Rzeszowa w Piłce Nożnej Michał Chara
Janusz Kozicki

ROK SZKOLNY 2011/2012

Lp. Uczniowie - zawodnicy Rezultat Rodzaj rywalizacji Opiekun
1. Gabriela Wilk
Wiktoria Wilk
Aleksandra Ludwin
Marcelina Cebula
Zuzanna Fortuna
Anna Mazurek
Karina Łysiak
Wiktoria Matusz
Gabriela Chojecka
Aleksandra Majka
I miejsce Koszykówka Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Magdalena Kowal
2. Michał Kutnik
Karol Kwaśniak
Marcin Kulczycki
Szymon Słowik
Tomasz Przybyła
Mateusz Ungeheuer
Oskar Liszcz
Sławomir Sarna
Michał Gontarz
Piotr Szemberski
Karol Karp
I miejsce Turniej Siatkówki Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 10 Jan Zboril
3. Mikołaj Ciszewski
Marcin Rozmus
Adrian Pośpieszny
Tomasz Koziński
Mateusz Kawa
Artur Kłyż
Wojciech Szot
Patryk Kasiurak
Kamil Bukała
Wojciech Nizioł
Jakub Gliński
Maciej Gumieniak
II miejsce Unihokej Chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Bogusław Szczypta
4. Adrian Pośpieszny
Tomasz Koziński
Marcin Kulczycki
Karol Karp
Karol Szybist
Miłosz Depka
Artur Kłyż
Patryk Kasiurak
Wojciech Nizioł
Kamil Bukała
Wojciech Szot
Patryk Dobrzański
Ungenheuer Mateusz
Artur Przysada
II miejsce Piłka Ręczna Chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Bogusław Szczypta
5. Kamil Bukała
Kamil Łyżka
Wojciech Szot
Artur Kłyż
Mateusz Kozicki
Patryk Pawełek
Krzysztof Pięta
Hubert Wałczyk
Szymon Słowik
II miejsce Turniej Piłki Nożnej Klas o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa Janusz Kozicki
6. ... III miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" ...
7. Monika Feret
Aleksandra Mazurczak
Dominika Drewniak
Dominika Urban
Weronika Brzęk
Alicja Chiłła
Olga Krawczyk

Anna Mazurek
Justyna Curzytek
Daria Kuźniar
II miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Magdalena Kowal
8. Michał Kutnik
Karol Kwaśniak
Marcin Kulczycki
Szymon Słowik
Tomasz Przybyła
Mateusz Ungenheuer
Oskar Liszcz
Sławomir Sarna
Michał Gontarz
Piotr Szemberski
Karol Karp
I miejsce Mikołajkowy Turniej Siatkówki Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 10 w Rzeszowie Jan Zboril
9. Gabriela Wilk
Wiktoria Wilk
Aleksandra Ludwin
Marcelina Cebula
Zuzanna Fortuna
Anna Mazurek
Karina Łysiak
Wiktoria Matusz
Gabriela Chojecka
Aleksandra Majka
II miejsce Rejonowa Gimnazjada w Koszykówce Dziewcząt Magdalena Kowal
10. Gabriela Wilk
Wiktoria Wilk
Aleksandra Ludwin
Marcelina Cebula
Zuzanna Fortuna
Anna Mazurek
Karina Łysiak
Wiktoria Matusz
Gabriela Chojecka
Aleksandra Majka
I miejsce Turniej Barażowy o wejście do Finału Wojewódzkiego w Koszykówce Dziewcząt Magdalena Kowal
11. Gabriela Wilk
Wiktoria Wilk
Aleksandra Ludwin
Marcelina Cebula
Zuzanna Fortuna
Anna Mazurek
Karina Łysiak
Wiktoria Matusz
Gabriela Chojecka
Aleksandra Majka
II miejsce Półfinał Wojewódzki w Koszykówce Dziewcząt Magdalena Kowal
12. Adrian Pośpieszny
Tomasz Koziński
Marcin Kulczycki
Karol Karp
Karol Szybist
Miłosz Depka
Artur Kłyż
Patryk Kasiurak
Wojciech Nizioł
Kamil Bukała
Wojciech Szot
Patryk Dobrzański
Mateusz Ungenheuer
Artur Przysada
II miejsce Piłka Ręczna Chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Bogusław Szczypta
13. Oskar Liszcz
Karol Kwaśniak
Mateusz Ungenheuer
Piotr Szemberski
Michał Gontarz
Sławomir Sarna
Mateusz Misiak
Szymon Słowik
Michał Kutnik
Tomasz Przybyła
Marcin Kulczycki
Karol Karp
III miejsce Siatkówka Chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Jan Zboril
14. ... I miejsce Turniej Piłki Mini Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Energetycznych w Rzeszowie Joanna Wiśniewska
15. Anna Małecka
Jagoda Materna
Joanna Mazur
Małgorzata Tutak
Magdalena Sobala
I miejsce Turniej Piłki Mini Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Energetycznych w Rzeszowie Joanna Wiśniewska
16. Maciej Palczak
Marcin Kulczycki
Michał Gontarz
Mateusz Ungenheuer
Paweł Zapolnik
Michał Żołnierczuk
Karol Szybist
III miejsce XI Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie (klasyfikacja drużynowa w pływaniu) Jan Zboril
17. Maciej Palczak
Marcin Kulczycki
Michał Gontarz
Mateusz Ungenheuer
Paweł Zapolnik
Michał Żołnierczuk
Karol Szybist
II miejsce XI Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie (sztafeta 6x50m w pływaniu chłopców) Jan Zboril
18. Anna Zawadzka I miejsce XI Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie (w pływaniu na 50m stylem klasycznym) Jan Zboril
19. Monika Skorupka
Natalia Janiec
Justyna Curzytek
Weronika Buczyńska
Marcelina Mierzwa
Maja Zamorska
III miejsce XI Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie (sztafeta 6x50m w pływaniu) Jan Zboril
20. Monika Skorupka
Natalia Janiec
Justyna Curzytek
Weronika Buczyńska
Marcelina Mierzwa
Maja Zamorska
III miejsce Pływanie sztafetowe 6x50m stylem dowolnym dziewcząt Jan Zboril
21. Maciej Palczak
Marcin Kulczycki
Michał Gontarz
Mateusz Ungenheuer
Paweł Zapolnik
Michał Żołnierczuk
Karol Szybist
III miejsce Pływanie sztafetowe 6x50m stylem dowolnym chłopców Jan Zboril
22. Klaudia Ciupak I miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w Wieloboju Gimnastycznym Jolanta Musiał
23. Klaudia Ciupak I miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w Gimnastyce Jolanta Musiał
24. Kaja Bukowska III miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w Gimnastyce - ćwiczenia równoważne na ławeczce Jolanta Musiał
25. Małgorzata Król
Sylwia Brożek
Klaudia Ciupak
Kaja Bukowska
II miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w Gimnastyce - klasyfikacja drużynowa dziewcząt Jolanta Musiał
26. Natalia Jaworska I miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA - Gimnazjada - rzut dyskiem Magdalena Kowal
27. Gabriela Wilk III miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA - Gimnazjada - pchnięcie kulą Joanna Wiśniewska
28. Joanna Mazur
Małgorzata Tutak
Kinga Maciejowska
Magda Sobala
Paulina Milewska
Anna Małecka
Paulina Kostka
Gabriela Prucnal
Dominika Gajewska
Ewa Łyszczek
II miejsce VIII Turniej Siatkówki Kobiet o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Gospodarczych Joanna Wiśniewska
29. ... III miejsce II Mistrzostwa Rzeszowa Szkół Gimnazjalnych klas I "MINIEURO 2012" ...
30. Weronika Brzęk
Mariola Matuszek
Natalia Jaworska
Aleksandra Mazurczak
Dominika Morończyk
Monika Feret
Michalina Sowa
Kamila Adamczyk
Anna Małecka
Julia Lech
Ewa Łyszczak
Kinga Grużewska
Kinga Puła
Adrianna Bednarska
Małgorzata Król
II miejsce Liga Lekkoatletyczna Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Magdalena Kowal
31. Jakub Pisarek
Paweł Zapolnik
Tomasz Przybyła
Kacper Kurzawa
Jakub Jakubiec
Jakub Szela
Patryk Dobrzański
Karo Ohimor
Oskar Liszcz
Mateusz Ungenheuer
Sławomir Sarna
Kamil Tomaka
Michał Rabczak
Michał Jasiński
II miejsce Liga Lekkoatletyczna Chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" Jan Zboril
32. Mateusz Ungenheuer I miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w pływaniu - 50m stylem motylkowym Jan Zboril
33. Joanna Mazur
Małgorzata Tutak
Kinga Maciejowska
Magdalena Sobala
Paulina Milewska
Anna Małecka
Paulina Kostka
Gabriela Prucnal
Dominika Gajewska
Ewa Łyszczek
II miejsce VIII Turniej Siatkówki Kobiet o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie Joanna Wiśniewska
34. Gabriela Wilk
Marcelina Cebula
Karina Łysiak
Aleksandra Ludwin
Zuzanna Fortuna
Wiktoria Wilk
Wiktoria Matusz
Gabriela Chojecka
Anna Mazurek
Aleksandra Majka
III miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w koszykówce dziewcząt Magdalena Kowal
35. Aleksandra Mazurczak
Ewa Łyszczek
Nikola Pociask
Tomasz Przybyła
Jakub Jurek
Jakub Szela
Dominika Urban
Katarzyna Wacławek
Patryk Wiech
Kamila Habaj
Gabriela Tatowicz
Aleksandra Kozioł
Jakub Pisarek
Michał Jasiński
Michał Rabczak
Karolina Chmielarz
Amanda Michno
Olga Jezierska
II miejsce IV Rzeszowski Bieg Wielkanocny - kategoria zespołowa Jolanta Musiał
36. ... III miejsce Piłka Nożna Chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" ...

ROK SZKOLNY 2010/2011

Lp. Uczniowie - zawodnicy Rezultat Rodzaj rywalizacji Opiekun
1. Natalia Krzysztofik I miejsce Indywidualne Mistrzostwa Rzeszowa w LA dziewcząt i chłopców - rzut oszczepem I. Zamorska
2. Natalia Jaworska II miejsce Indywidualne Mistrzostwa Rzeszowa w LA dziewcząt i chłopców - rzut oszczepem I. Zamorska
3. Angelika Basamon III miejsce Indywidualne Mistrzostwa Rzeszowa w LA dziewcząt i chłopców - rzut dyskiem I. Zamorska
4. Marcin Król I miejsce Indywidualne Mistrzostwa Rzeszowa w LA dziewcząt i chłopców - bieg na 300 m I. Zamorska
5. Jakub Sosnowy II miejsce Indywidualne Mistrzostwa Rzeszowa w LA dziewcząt i chłopców - bieg na 300 m I. Zamorska
6. Szymon Kotowicz II miejsce Indywidualne Mistrzostwa Rzeszowa w LA dziewcząt i chłopców - bieg na 1000 m I. Zamorska
7. Łukasz Majkut II miejsce Indywidualne Mistrzostwa Rzeszowa w LA dziewcząt i chłopców - bieg na 100 m I. Zamorska
8. Łukasz Majkut
Marcin Król
Jakub Sosnowy
Michał Pięta
I miejsce Indywidualne Mistrzostwa Rzeszowa w LA dziewcząt i chłopców - sztafeta 4x100 m I. Zamorska
9. Natalia Krzysztofik
Aleksandra Nguyen Van
Aleksandra Lachowicz
Joanna Mazur
Kinga Maciejowska
Małgorzata Tutak
Aleksandra Chlebicka
Magdalena Sobala
Paulina Milewska
Anna Małecka
Dżesika Rój
I miejsce II Turniej Piłki Siatkowej dla Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa podczas "Rzeszowskich Dni Sportu" J. Wiśniewska
10. Adam Sadecki
Patryk Tłuczek
Mateusz Kozicki
Kamil Jaźwa
Dawid Kogut
Patryk Pawełek
Aleksander Rajca
Dominik Solecki
Rafał Sztandur
Marek Stefański
II miejsce VII Turniej Piłki Halowej dla Młodzieży o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa podczas "Rzeszowskich Dni Sportu" J. Kozicki
11. . II miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Szkół Gimnazjalnych 10x1000m "Gimnazjada" J. Kozicki
12. Gabriela Wilk
Karina Łysiak
Aleksandra Ludwin
Marcelina Cebula
Katarzyna Dudek
Zuzanna Fortuna
Anna Mazurek
Kamila Moskwa
Lilianna Nowak
Wiktoria Matusz
III miejsce Koszykówka Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" M. Kowal
13. Natalia Krzysztofik
Agnieszka Olech
Kamila Kulpińska
Kamila Moskwa
Anna Mazurek
Patrycja Stafiej
Amanda Michna
Ewa Cisek
I miejsce Unihokej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" M. Kowal
14. Natalia Krzysztofik
Aleksandra Nguyen Van
I miejsce Tenis Stołowy Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" J. Wiśniewska
15. Mateusz Watras
Artur Kłyż
Jarosław Puzanowski
III miejsce Tenis Stołowy Chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" .
16. Natalia Krzysztofik
Aleksandra Lachowicz
Dżesika Rój
Anna Małecka
Aleksandra Nguyen Van
Joanna Mazurek
Kinga Maciejowska
Małgorzata Tutak
Paulina Milewska
Magdalena Sobala
I miejsce Turniej Policyjny pod patronatem Prezydenta Rzeszowa z okazji Dni Sportu J. Wiśniewska
17. Natalia Krzysztofik
Aleksandra Nguyen Van
Aleksandra Lachowicz
Olga Krawczyk
Anita Kokoszka
Aleksandra Chlebica
Kinga Maciejowska
Jolanta Mazur
Małgorzata Tutak
Justyna Bonowicz
Paulina Milewska
Magdalena Sobala
Julia Kulesza
Anna Małecka
III miejsce Piłka siatkowa dziewcząt szkół gimnazjalnych "Gimnazjada" J. Wiśniewska.
18. Daniel Gut
Jakub Lutak
Mateusz Ungeheuer
Maciej Salamon
Michał Gontarz
Paweł Zapolnik
I miejsce X Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11- sztafeta 6x50m J. Zboril
19. Jakub Lutak
Maciej Salamon
Michał Gontarz
Paweł Zapolnik
Mateusz Ungeheuer
Aleksander Ignjatovic z kl. III G
I miejsce Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w Pływaniu- sztafeta 6x50m J. Zboril
20. Mateusz Ungeheuer I miejsce Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w Pływaniu- styl motylkowy J. Zboril
21. Jakub Lutak I miejsce Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w Pływaniu- styl dowolny na dystansie 50 m J. Zboril
22. Anna Zawadzka II miejsce Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w Pływaniu- styl klasycznym na dystansie 50 m J. Zboril
23. Daniel Gut III miejsce Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w Pływaniu- styl klasycznym na dystansie 50 m J. Zboril
24. Agnieszka Sokalska III miejsce Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w Pływaniu- styl klasycznym na dystansie 50 m J. Zboril
25. Kaja Zamorska
Amdżelika Basamon
Kamila Bąk
Marcelina Cebula
Alicja Wilk
Kinga Puła
Weronika Brzęk
Dominika Morończyk
Izabela Luchowska
Anna Małecka
Agnieszka Wróbel
Aleksandra Kwiecień
Aleksandra Nguyen Van
Natalia krzysztofik
Natalia Jaworska
III miejsce Liga Lekkoatletyczna dziewcząt "Gimnazjada" I. Zamorska
26. Izabela Matias
Klaudia Ciupak
Kaja Bukowska
Dominika Drewniak
II miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady w trójboju gimnastycznym dziewcząt I. Zamorska
27. Klaudia Ciupak I miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady - ćwiczenia na ławeczce I. Zamorska
28. Dominika Drewniak III miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady - indywidualny trójbój gimnastyczny dziewcząt I. Zamorska
29. Izabela Matias III miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady - ćwiczenia wolne I. Zamorska
30. Natalia Krzysztofik
Aleksandra Nguyen Van
Aleksandra Lachowicz
Joanna Mazur
Kinga Maciejowska
Małgorzata Tutak
Aleksandra Chlebicka
Magdalena Sobala
Paulina Milewska
Justyna Bonowicz
Anita Kokoszka
Anna Małecka
Julia Kulesza
Olga Krawczyk
I miejsce Turniej siatkówki dziewcząt "Fair Play" z okazji "Dnia Zwycięstwa" J. Wiśniewska
31. Natalia Krzysztofik
Aleksandra Nguyen Van
Aleksandra Lachowicz
Joanna Mazur
Kinga Maciejowska
Małgorzata Tutak
Magdalena Sobala
Paulina Milewska
Anna Małecka
I miejsce Turniej siatkówki dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa z okazji "Rzeszowskich Dni Sportu" J. Wiśniewska
32. . II miejsce Turniej piłki nożnej klas I o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa J. Kozicki
33. . III miejsce Turniej piłki nożnej klas II o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa J. Kozicki

ROK SZKOLNY 2009/2010

Lp. Uczniowie - zawodnicy Rezultat Rodzaj rywalizacji Opiekun
1. Klaudia Taszakowska
Marzena Dudek
Karolina Prucnal
Agnieszka Puc
Malwina Hałucha
Natalia Krzysztofik
Justyna Mędrak
Agnieszka Olech
Weronika Brzęk
Karolina Chmielarz
I miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "GIMNAZJADA" M. Kowal
2. Levon Vardanian
Szymon Kotowicz
Andrzej Majnusz
Łukasz Majkut
Bartłomiej Wojtyś
Szymon Wajda
Dawid Kogut
Michał Wanic
Aleksander Ignatowicz
Krystian Bober
Marcin Skała
III miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Szkół Gimnazjalnych "GIMNAZJADA" J. Zboril
3. Izabela Stępień
Magdalena Kogut
Karolina Kulczycka
Magdalena Helon
Natalia Krzysztofik
Aleksandra Nguyen Van
Aleksandra Lachowicz
Katarzyna Pado
Anna Pado
Iga Przybyło
Joanna Mazur
Małgorzata Tutak
I miejsce Jesienny Turniej Piłki Siatkowej (Andrzejki sportowo - taneczne, kat. gimnazjum) J. Wiśniewska
4. Jarosław Trzyna
Michał Żak
Adrian Małozięć
Dawid Al-Sulwi
Bartłomiej Śliwa
Mateusz Sikora
Adam Mazurczak
Piotr Kuźniar
Mateusz Sobala
Eryk Winiarski
Wojciech Stryczek
Jakub Żółkiewicz
Szymon Stankiewicz
III miejsce Piłka koszykowa chłopców szkół gimnazjalnych "Gimnazjada" B. Szczypta
5. Aleksandra Pitucha
Monika Kowal
Natalia Krzysztofik
Anna Pado
Katarzyna Pado
Katarzyna Grzebyk
Kamila Moskwa
Magdalena Delikat
Agnieszka Olech
I miejsce Unihokej dziewcząt szkół gimnazjalnych "Gimnazjada" M. Kowal
6. Monika Kowal
Martyna Batóg
Anna Pado
Katarzyna Pado
Gabriela Wilk
Aleksandra Ludwin
Marcelinha Cebula
Zuzanna Fortuna
Kamila Moskwa
Katarzyna Dudek
III miejsce Piłka koszykowa dziewcząt szkół gimnazjalnych "Gimnazjada" M. Kowal
7. Michał Żak
Sebastian Mendoń
Kacper Rzucidło
Rafał Przestrzelski
Mateusz Sikora
Jakub Lach
Eryk Winiarski
Przemysław Hubert
Artur Kłyż
Kamil Bukała
Jarosław Trzyna
Adam Mazurczak
I miejsce Unihokej chłopców szkół gimnazjalnych "Gimnazjada" B. Szczypta
8. Michał Żak
Sebastian Mendoń
Kacper Rzucidło
Rafał Przestrzelski
Mateusz Sikora
Jakub Lach
Eryk Winiarski
Przemysław Hubert
Artur Kłyż
Kamil Bukała
Jarosław Trzyna
Adam Mazurczak
IV miejsce Unihokej chłopców - Półfinał Wojewódzki Gimnazjady B. Szczypta
9. Izabela Stepień
Magdalena Kogut
Magdalena Helon
Karolina Kulczycka
Katarzyna Pado
Anna Pado
Iga Przybyła
Natalia Krzysztofik
Aleksandra Nguyen Van
Aleksandra Lachowicz
Joanna Mazur
Kinga Maciejowska
Małgorzata Tutak
Paulina Milewska
I miejsce Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 12 J. Wiśniewska
10. Michał Żak
Rafał Przestrzelski
Mateusz Sikora
Adam Mazurczak
Jakub Szybisty
Jakub Dziurgot
Eryk Winiarski
Bartłomiej Kozłowski
Łukasz Majkut
Mateusz Bułatek
Artur Kłyż
Kamil Bukała
Patryk Dobrzański
Krzysztof Kawa
II miejsce Piłka ręczna chłopców szkół gimnazjalnych "Gimnazjada" B. Szczypta
11. Karolina Maternia
Aleksandra Zając
Natalia Janiec
Gabriela Wilk
Justyna Curzytek
Lilianna Nowak
Paulina Pawłowicz (rez.)
II miejsce Półfinał wojewódzki Gimnazjady w pływaniu - sztafeta 6x50m stylem dowolnym dziewcząt J. Zboril
12. Jakub Lutak
Mateusz Sobala
Maciej Salamon
Michał Lachowicz
Mateusz Ungenheuer
Michał Gontarz
Paweł Zapolnik (rez.)
II miejsce Półfinał wojewódzki Gimnazjady w pływaniu - sztafeta 6x50m stylem dowolnym chłopców J. Zboril
13. Jakub Lutak I miejsce Półfinał wojewódzki Gimnazjady w pływaniu - 50m stylem dowolnym J. Zboril
14. Mateusz Ungenheuer II miejsce Półfinał wojewódzki Gimnazjady w pływaniu - 50m stylem motylkowym J. Zboril
15. Izabela Stępień
Magdalena Kogut
Karolina Kulczycka
Magdalena Helon
Natalia Krzysztofik
Aleksandra Nguyen Van
Aleksandra Lachowicz
Katarzyna Pado
Anna Pado
Iga Przybyło
Joanna Mazur
Małgorzata Tutak
Magdalena Sobala
Paulina Milewska
Julia Piotrowicz
III miejsce Piłka siatkowa dziewcząt szkół gimnazjalnych "Gimnazjada" J. Wiśniewska
16. Izabela Matias
Magdalena Helon
Kinga Wesołowska
Agnieszka Sokalska
Paulina Pawłowicz
I miejsce Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Gimnastyce I. Zamorska
17. Magdalena Helon I miejsce Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Gimnastyce - kat. wielobój gimnastyczny I. Zamorska
18. Magdalena Helon I miejsce Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Gimnastyce - kat. ćwiczenia wolne I. Zamorska
19. Magdalena Helon I miejsce Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Gimnastyce - kat. ćwiczenia równoważne na ławeczce I. Zamorska
20. Magdalena Helon III miejsce Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Gimnastyce - kat. skok przez skrzynię I. Zamorska
21. Izabela Matias III miejsce Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Gimnastyce - kat. wielobój gimnastyczny I. Zamorska
22. Patryk Tłuczek
Dominik Solecki
Adam Sadecki
Mateusz Kozicki
Bartosz Malinowski
Mateusz Sobala
Patryk Bukowski
Maciej Białek
Sebastian Mendoń
Łukasz Orzech
II miejsce Turniej piłkarski Aalborg Freja Cup 2010 - Dania J. Kozicki
23. Klaudia Taszakowska
Marzena Dudek
Karolina Chmielarz
II miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe M. Kowal
24. Karolina Chmielarz II miejsce Finał Wojewódzki w Indywidualnych Biegach Przełajowych M. Kowal
25. Marzena Dudek II miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA Szkół Gimnazjalnych - bieg na 600m I. Zamorska
26. Klaudia Taszakowska I miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA Szkół Gimnazjalnych - bieg na 300m I. Zamorska
27. Klaudia Taszakowska I miejsce Bieg na 1000m dziewcząt klas I-III Szkół Gimnazjalnych - indywidualne biegi przełajowe M. Kowal
28. Agnieszka Olech II miejsce Bieg na 1000m dziewcząt klas II-III Szkół Gimnazjalnych - indywidualne biegi przełajowe M. Kowal
29. Marzena Dudek III miejsce Bieg na 1000m dziewcząt klas II-III Szkół Gimnazjalnych - indywidualne biegi przełajowe M. Kowal
30. Karolina Chmielarz I miejsce Bieg na 1000m dziewcząt klas I Szkół Gimnazjalnych - indywidualne biegi przełajowe M. Kowal
31. Agnieszka Olech I miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA Szkół Gimnazjalnych - bieg na 600m I. Zamorska
32. Marzena Dudek II miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA Szkół Gimnazjalnych - bieg na 600m I. Zamorska
33. Klaudia Taszakowska I miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA Szkół Gimnazjalnych - bieg na 300m I. Zamorska
34. Magdalena Helon I miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA Szkół Gimnazjalnych - skok wzwyż I. Zamorska
35. Aleksandra Nguyen Van I miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA Szkół Gimnazjalnych - rzut oszczepem I. Zamorska
36. Natalia Krzysztofik II miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA Szkół Gimnazjalnych - rzut oszczepem I. Zamorska
37. Kaja Zamorska II miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA Szkół Gimnazjalnych - rzut dyskiem I. Zamorska
38. Klaudia Taszakowska
Magdalena Helon
Aleksandra Nguyen Van
Natalia Krzysztofik
III miejsce Indywidualne Mistrzostwa w LA Szkół Gimnazjalnych - sztafeta 4x100m I. Zamorska
39. Natalia Krzysztofik I miejsce Finał Wojewódzki Indywidualnych Mistrzostw w LA - rzut oszczepem I. Zamorska
40. Aleksandra Nguyen Van II miejsce Finał Wojewódzki Indywidualnych Mistrzostw w LA - rzut oszczepem I. Zamorska
41. Klaudia Taszakowska III miejsce Finał Wojewódzki Indywidualnych Mistrzostw w LA - bieg na 300m I. Zamorska
42. Aleksandra Nguyen Van
Natalia Krzysztofik
Magdalena Helon
Alicja Woźniak
Adrianna Bednarska
Marzena Dudek
Katarzyna Pado
Anna Pado
Anna Setlak
Martyna Cebula
Marta Surowiec
Agnieszka Olech
Weronika Brzęk
Aleksandra Pitucha
I miejsce Liga Lekkoatletyczna Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych Miasta Rzeszowa "Gimnazjada" I. Zamorska
43. Anna Pado
Patrycja Pikiel
Katarzyna Pado
Anna Setlak
Patrycja Łoza
Kamila Kulpińska
Magdalena Delikat
II miejsce XI Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 I. Zamorska
44. Rafał Przestrzelski
Jakub Dziurgot
Michał Żak
Eryk Winiarski
Mateusz Sikora
Adam Mazurczak
Artur Kłyż
Kamil Bukała
Mateusz Bułatek
Patryk Dobrzański
III miejsce XI Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 B. Szczypta
45. Anna Pado
Katarzyna Pado
Anna Setlak
Kamila Moskwa
Patrycja Krzemieniecka
Lilianna Nowak
Gabriela Podolec
Kamila Kulpińska
Magdalena Delikat
Patrycja Pikiel
Aleksandra PękalaNatalia Krzysztofik
Magdalena Pyziak
IV miejsce Piłka Ręczna Dziewcząt Igrzyska Miejskie I. Zamorska

 


 

ROK SZKOLNY 2008/2009

Lp. Uczniowie - zawodnicy Rezultat Rodzaj rywalizacji Opiekun
1. Natalia Kuźniar
Angelika Kochman
Dominika Paśko
Monika Kowal
Aleksandra Pitucha
Katarzyna Grzebyk
Katarzyna Pado
Anna Pado
Agnieszka Olech
I miejsce Unihokej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "GIMNAZJADA" M. Kowal
2. Michał Żak
Maciej Wenc
Tomasz Wojewoda
Patryk Winiarski
Wojciech Kruczek
Adam Khalil
Paweł Dybowski
Rafał Przestrzelski
Jakub Szybisty
Przemysław Lamers
Tomasz Kucaj
Krzysztof Kawa
Łukasz Kozubal
Eryk Winiarski
Mateusz Sikora
II miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej "GIMNAZJADA" 2008/2009 w Unihokeju Chłopców B. Szczypta
3. Natalia Kuźniar
Angelika Kochman
Dominika Paśko
Monika Kowal
Katarzyna Dudek
Martyna Batóg
Katarzyna Pado
Anna Pado
Agnieszka Olech
Sylwia Szymańska
Marlena Sikora
III miejsce Koszykówka Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "GIMNAZJADA" M. Kowal
4. Kamil Majcher
Mateusz Watras
III miejsce Tenis Stołowy Chłopców Szkół Gimnazjalnych "GIMNAZJADA" J. Zboril
5. Paweł Dybowski
Gabriel Al-Sulwi
Tomasz Wojewoda
Jarosław Trzyna
Kamil Łagowski
Patryk Winiarski
Maciej Wenc
Michał Żak
Adam Khalil
Gerard Marciszewski
I miejsce Koszykówka Chłopców Szkół Gimnazjalnych "GIMNAZJADA" 2008/09 B. Szczypta
6. Paweł Dybowski
Tomasz Wojewoda
Gabriel Al-Sulwi
Kamil Łagowski
Patryk Winiarski
Maciej Wenc
Michał Żak
Adam Khalil
Gerard Marciszewski
III miejsce Rejonowa Gimnazjada w Koszykówce Chłopców na rok 2008/09 B. Szyczypta
7. Aleksandra Krzywkowska I miejsce
VIII Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - styl dowolny kobiet J. Zboril
8. Karolina Maternia III miejsce
VIII Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - styl dowolny kobiet J. Zboril
9. Mateusz Sobala III miejsce
VIII Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - styl dowolny mężczyzn J. Zboril
10. Karolina Uchman III miejsce
VIII Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - styl grzbietowy kobiet J. Zboril
11. Michał Lachowicz I miejsce
VIII Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - styl motylkowy mężczyzn J. Zboril
12. Iga Przybyła
Magda Helon
Lilianna Nowak
Karolina Maternia
Aleksandra Krzywkowska
Karolina Uchman
II miejsce
VIII Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - sztafeta 6x50m kobiet J. Zboril
13. Mateusz Sobala
Michał Lachowicz
Aleksander Ignatowicz
Robert Kowalski
Maciej Salamon
Jan Sieczek
I miejsce
VIII Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie - sztafeta 6x50m mężczyzn J. Zboril
14. Patryk Winiarski
Adam Khalil
Tomasz Wojewoda
Michał Żak
Jakub Szybisty
Mateusz Sikora
Mateusz Wenc
Krzysztof Kawa
Przemysław Lamers
Eryk Winiarski
Rafał Przesztrzelski
Adam Mazurczak
Mateusz Filip
Mateusz Bułatek
Tomasz Kucaj
II miejsce
Igrzyska Młodzieży Szkolnej "Gimnazjada" 2008/2009 w Piłce Ręcznej Chłopców B. Szczypta
15. Magdalena Delikat
Lilianna Nowak
Anna Setlak
Wiktoria Pientka
Karolina Pięta
Magdalena Rendzyniak
Magdalena Pyziak
Natalia Kyc
Karolina Wojciechowska
Natalia Tworzydło
Aleksandra Taźbier
Aleksandra Pękala
Kamila Kulpińska
Kamila Moskwa
Paulina Porowska
II miejsce
Piłka Ręczna Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" I. Zamorska
16. .













I miejsce
II Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora Gimnazjum Sportowego S. Bieda
17. Natalia Krzysztofik
Agnieszka Olech
Aleksandra Pitucha
Monika Kowal
Anna Pado
Katarzyna Pado
Katarzyna Grzebyk
Natalia Kuźniar
Angelika Kochman
Marlena Sikora
Dominika Paśko
II miejsce
Półfinał Gimnazjady w Unihokeju Dziewcząt M. Kowal
18. Natalia Krzysztofik
Nguyen Van Aleksandra
I miejsce
Tenis Stołowy Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" J. Musiał
19. Magdalena Helon
Aneta Micał
Natalia Kyc
Izabela Matias
I miejsce
Finał Wojewódzki Gimnazjady w wieloboju gimnastycznym I. Zamorska
20. Magdalena Helon II miejsce
Finał Wojewódzki Gimnazjady w wieloboju gimnastycznym I. Zamorska
21. Magdalena Helon I miejsce
Finał Wojewódzki Gimnazjady w wieloboju gimnastycznym - ćwiczenia wolne I. Zamorska
22. Izabela Matias III miejsce
Finał Wojewódzki Gimnazjady w trójboju gimnastycznym I. Zamorska
23. Izabela Matias I miejsce
Finał Wojewódzki Gimnazjady w ćwiczeniach równoważnych na ławeczce I. Zamorska
24. Izabela Stępień
Magdalena Helon
Andżelika Olejczak
Aleksandra Dudek
Natalia Krzysztofik
Aleksandra Nguyen Van
Natalia Kuźniar
Agata Konieczny
Angelika Kochman
Karolina Kulczycka
Iga Przybyło
Julia Piotrowicz
Sylwia Koniarz
Agnieszka Olech
Anna Pado
Katarzyna Pado
Magdalena Kogut
II miejsce
Mikołajkowy turniej piłki siatkowej J. Wiśniewska
25. Izabela Stępień
Magdalena Helon
Andżelika Olejczak
Aleksandra Dudek
Natalia Krzysztofik
Aleksandra Nguyen Van
Natalia Kuźniar
Agata Konieczny
Angelika Kochman
Karolina Kulczycka
Iga Przybyło
Julia Piotrowicz
Sylwia Koniarz
Agnieszka Olech
Anna Pado
Katarzyna Pado
Magdalena Kogut
I miejsce
Turniej policyjny pod patronatem Prezydenta Rzeszowa z okazji Dni Sportu J. Wiśniewska

 


 

ROK SZKOLNY 2007/2008

Lp. Uczniowie - zawodnicy Rezultat Rodzaj rywalizacji Opiekun
1. Maciej Parys
Sebastian Kogut
Kamil Janiszewski
Filip Łuszczki
Dominik Lekki
Miłosz Dańczak
Karol Koterba
Wojciech Motyka
Rafał Czarnożycki
Andrzej Majnusz
I miejsce Sztafetowe biegi przełajowe chłopców szkół gimnazjalnych "GIMNAZJADA" J. Zboril
2. Wojciech Motyka
Rafał Czarnożycki
I miejsce
II miejsce
Indywidualne biegi przełajowe chłopców szkół gimnazjalnych "GIMNAZJADA" J. Zboril
3. Klaudia Taszakowska
Ewa Marek
Natalia Kuźniar
Aleksandra Feret
Aleksandra Krzywkowska
Joanna Łyżka
Barbara Tymowicz
Andżelina Kiszka
Karolina Wojciechowska
Magdalena Sebzda
I miejsce Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt szkół gimnazjalnych "GIMNAZJADA" M. Kowal
4. Magdalena Ludwin
Monika Kowal
Hanna Czerniakowska
Aleksandra Fortuna
Natalia Kuźniar
Angelika Kochman
Katarzyna Pado
Anna Pado
Magdalena Gac
Martyna Batóg
II miejsce Koszykówka dziewcząt szkół gimnazjalnych "GIMNAZJADA" M. Kowal
5. Mateusz Misio
Wojciech Tawardowski
Piotr Bogusz
Grzegorz Krzak
Konrad Kogut
Dawid Połciewicz
Rafał Cioch (tytuł najlepszego zawodnika turnieju)
Daniel Ziobro
Arkadiusz Niedbalec
Krzysztof Gątarski
Jakub Jaworski
Jakub Bator
Konrad Szpyrka
Patryk Szczepański
I miejsce Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSKU J. Kozicki
6. Paweł Dybowski
Dawid Stankiewicz
Tomasz Wojewoda
Gabriel Al-Sulwi
Michał Bałchan
Maciej Lech
Gerard Marciszewski
Maciej Borek
Jakub Grodecki
Patryk Winiarski
Patryk Wąs
Michał Skóra
III miejsce Koszykówka chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej "Gimnazjada" B. Szczypta
7. Aleksandra Krzywkowska II miejsce stylem dowolnym VII Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie J. Zboril
8. Karolina Uchman III miejsce stylem grzbietowym VII Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie J. Zboril
9. Kacper Lustyk III miejsce stylem motylkowym VII Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie J. Zboril
10. Mateusz Sobala III miejsce stylem dowolnym VII Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie J. Zboril
11. Aleksandra Krzywkowska
Karolina Uchman
Joanna Kanas
Katarzyna Grzebyk
Katarzyna Pado
Anna Pado
III miejsce sztafeta dziewcząt VII Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie J. Zboril
12. Kacper Lustyk
Robert Kowalski
Maciej Parys
Jan Sieczek
Mateusz Sobala
Michał Binduga
II miejsce sztafeta chłopców VII Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie J. Zboril
13. Krzysztof Gątarski
Piotr Bogusz
Twardowski Wojciech
Rafał Cioch (król strzelców turnieju)
Arkadiusz Niedbalec
Konrad Kogut
Mateusz Misio
Dawid Połciewicz
Daniel Ziobro
I miejsce I Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora Gimnazjum Sportowego w Rzeszowie J. Kozicki
14. Sara Werelusz
Monika Głodowska
Natalia Kuźniar
Angelika Kochman
Monika Kowal
Katarzyna Pado
Anna Pado
Katarzyna Uchman
I miejsce Unihokej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" M. Kowal
15. Dawid Stankiewicz
Wojciech Zawada
Mateusz Pańczak
Michał Bałchan
Tomasz Wojewoda
Patryk Winiarski
Maciej Wenc
Wojciech Kruczek
Adam Khalil
Patryk Wąs
Michał Żak
Rafał Przestrzelski
I miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej GIMNAZJADA 2007/2008 w unihokeju chłopców B. Szczypta
16. Wojciech Twardowski
Arkadiusz Niedbalec
Krzysztof Gątarski
Dawid Połciewicz
Piotr Bogusz
Konrad Kogut
Daniel Ziobro
Rafał Cioch (tytuł najlepszego zawodnika turnieju)
Jakub Bator
Adrian Kulik
Mateusz Misio
III miejsce Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSKU w Rzeszowie J. Kozicki
17. Karolina Pięta
Aleksandra Taźbier
Daria Pientka
Wiktoria Pientka
Joanna Łyżka
Barbara Południak
Karolina Wojciechowska
Klaudia Cieplak
II miejsce Piłka ręczna dziewcząt szkół gimnazjalnych "Gimnazjada" I. Zamorska
18. Wojciech Zawora
Dawid Stankiewicz
Patryk Wąs
Michał Bałchan
Mateusz Pańczak
Tomasz Wojewoda
Patryk Winiarski
Maciej Wenc
Wojciech Kruczek
Rafał Przestrzelski
Adam Khalil
Michał Żak
I miejsce Unihokej chłopców szkół gimnazjalnych "Gimnazjada" B. Szczypta
19. Wojciech Zawora
Dawid Stankiewicz
Patryk Wąs
Michał Bałchan
Mateusz Pańczak
Tomasz Wojewoda
Patryk Winiarski
Maciej Wenc
Wojciech Kruczek
Rafał Przestrzelski
Adam Khalil
Michał Żak
IV miejsce Półfinał Gimnazjady w Unihokeju Chłopców B. Szczypta
20. Kinga Wesołowska
Natalia Kyc
Katarzyna Paluch
III miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady - Gimnastyka Dziewcząt I. Zamorska
21. Kinga Wesołowska III miejsce Finał Wojewódzki Gimnazjady - Gimnastyka Dziewcząt - ćwiczenia na ławeczce I. Zamorska

 


 

ROK SZKOLNY 2006/2007

Lp. Rodzaj rywalizacji Opiekun Uczniowie - zawodnicy Rezultat
1. Sztafetowe biegi przełajowe chłopców szkół gimnazjalnych "GIMNAZJADA"   Przemysław Żak
Michał Majkut
Maciej Szwagiel
Wojciech Motyka
Marcin Surma
Paweł Jończyk
Bartosz Wróbel
Karol Witkowski
Piotr Flis
Maciej Parys
Janiszewski Kamil
I miejsce
2. Tenis stołowy dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "GIMNAZJADA"   Justyna Kosturek
Justyna Kaczka
Anna Maternia
III miejsce
3. Tenis stołowy chłopców Szkół Gimnazjalnych "GIMNAZJADA"   Piotr Basta
Mateusz Organiściak
III miejsce
4. Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Badmintonie Dziewcząt   Agata Dziurgot
Marzena Maternia
Klaudia Oczoś
V miejsce
5. Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt szkół gimnazjalnych "GIMNAZJADA" M. Kowal Katarzyna Ludwin
Alicja Janeczko
Gabriela Kołcz
Samanta Nycz
Anna Maternia
Magda Sebzda
Magda Ludwin
Anna Grodzicka
Aleksandra Krzywkowska
Marlena Borowiecka
I miejsce
6. Piłka ręczna chłopców Szkół Gimnazjalnych "GIMNAZJADA" B. Szczypta Jakub Lęcznar
Kamil Kałamarz
Daniel Karnas
Kamil Bogdan
Sebastian Wąs
Klaudiusz Głowa
Jakub Domański
Damian Karol
Ireneusz Lampart
Dawid Stankiewicz
Tomasz Wojewoda
Patrtyk Winiarski
Mateusz Hnatowski
III miejsce
7. Piłka ręczna dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "GIMNAZJADA" I. Zamorska Gabriela Kołcz
Daria Pientka
Barbara Południak
Klaudia Cieplak
Gabriela Rzeczkowska
Joanna Łyżka
Karolina Wojciechowska
Gabriela Konkol
Joanna Waszkowska
Katarzyna Ludwin
Anna Grodzicka
Katarzyna Pałka
Joanna Mierzwa
II miejsce
8. Rzeszowskie Święto Biegów . Katarzyna Ludwin
Gabriela Kołcz
Anna Grodzicka
I miejsce
II miejsce
III miejsce
9. Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt "GIMNAZJADA" M. Kowal Alicja Janeczko
Gabriela Kołcz
Anna Maternia
Joanna Łyżka
Katarzyna Ludwin
Aleksandra Krzywkowska
Magdalena Ludwin
Samanta Nycz
Anna Grodzicka
Magdalena Sebzda
Anna Prajsnar
I miejsce
10. Konkurencje sportowe Turnieju Informatyczno - Sportowego pod hasłem "Ruch rzeźbi umysł, duszę i ciało" o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Rzeszowie B. Szczypta
S. Fugas
I. Dybowska
Reprezentacja G9 I miejsce
11. Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Pływaniu Sztafetowym 6x50m w kategorii dziewcząt M. Kowal Karolina Uchman
Gabriela Kołcz
Katarzyna Ludwin
Aleksandra Krzywkowska
Monika Szafran
Joanna Waszkowska
III miejsce
12. Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Pływaniu 50m - styl dowolny M. Kowal Monika Szafran I miejsce
13. Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Pływaniu Sztafetowym 6x50m w kategorii chłopców . Kacper Lustyk
Mateusz Pilat
Piotr Strózik
Mateusz Słaby
Paweł Zygler
Konrad Zieliński
Damian Chrobot
Michał Zboril
Daniel Słupek
Przemysław Żak
IV miejsce
14. Koszykówka chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada" B. Szczypta Kamil Kałamarz
Klaudiusz Głowa
Paweł Dybowski
Jakub Domański
Dawid Stankiewicz
Kamil Bogdan
Tomasz Wojewoda
Sebastian Wąs
Maciej Szwagiel
Jakub Lęcznar
II miejsce
15. Piłka nożna chłopców Szkół Gimnazjalnych "Gimnazjada"   Arkadiusz Dykas
Bartosz Kozicki
Bartosz Michalak
Mariusz Bazylak
Konrad Hus
Marcin Dziełak
Seweryn Korbecki
Maciej Pałka
Kamil Bogdan
Michał Koterba
Oskar Sierżęga
Marcin Skowronek
Michał Skowronek
Grzegorz Krzak
Rafał Cioch
Konrad Kogut
III miejsce
16. Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o "Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa" I. Zamorska Karolina Wojciechowska
Barbara Południak
Daria Pientka
Joanna Łyżka
Gabriela Kołcz
Gabriela Konkol
Joanna Waszkowska
Anna Grodzicka
Katarzyna Ludwin
Gabriela Rzeczkowska
Klaudia Cieplak
II miejsce

 


 

ROK SZKOLNY 2005/2006

Lp. Rodzaj rywalizacji Opiekun Uczniowie - zawodnicy Rezultat
1. Piłka ręczna dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "GIMNAZJADA" J. Musiał Bernadeta Zagórska
Gaja Mędzela
Anna Groszek
Joanna Dronka
Anna Bieszcz
Gabriela Konkol
Joanna Waszkowska
Anna Grodzicka
Katarzyna Ludwin
Magdalena Klimczak
Gabriela Kołcz
Aleksandra Ćwiek
Kamila Ruszel
II miejsce
2. Koszykówka dziewcząt Szkół Gimnazjalnych "GIMNAZJADA" M. Kowal . II miejsce
3. Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w unihokeju dziewcząt M. Kowal . V miejsce
4. V Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 10 w Rzeszowie J. Kozicki Bartosz Michalak
Krzysztof Hus
Mateusz Sztandur
Piotr Wątroba
Adrian Cerek
Daniel Korbecki
Miłosz Rumak
Bartosz Kozicki
I miejsce
5. V Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 9 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa J. Kozicki Bartosz Michalak
Krzysztof Hus
Mateusz Sztandur
Piotr Wątroba
Adrian Cerek
Daniel Korbecki
Miłosz Rumak
Bartosz Kozicki
I miejsce
6. Konkurs informatyczno-sportowy pod hasłem "Ruch rzeźbi duszę i ciało" o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Rzeszowie B. Szczypta . V miejsce
7. Konkurs rekreacyjno-sportowy pod hasłem "Ruch rzeźbi duszę i ciało" o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Rzeszowie B. Szczypta . VII miejsce
8. Turniej w Piłce Ręcznej Dziewcząt o "Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2" J. Musiał Gabriela Kołcz
Magdalena Klimczak
Katarzyna Ludwin
Joanna Waszkowska
Gabriela Konkol
Anna Grodzicka
Joanna Dronka
Bernadeta Zagórska
Anna Bieszcz
Anna Groszek
I miejsce
9. Turniej w Piłce Ręcznej Chłopców o "Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2" B. Szczypta Damian Karol
Miłosz Lubecki
Marcin Wąsacz
Szymon Sikora
Marceli Haligowski
Paweł Łyżka
Jakub Lęcznar
Kamil Kałamarz
Kamil Kubas
Kamil Bogdan
Mariusz Bazylak
Sebastian Wąs
Maciej Szwagiel
Jakub Domański
IV miejsce
10. Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 10 B. Szczypta Marcin Wąsacz
Marceli Haligowski
Kamil Kałamarz
Maciej Szwagiel
Jakub Domański
Klaudiusz Głowa
Jakub Lęcznar
Szymon Sikora
Mateusz Sztandur
Tomasz Cisło
Dawid Stankiewicz
Krzysztof Hus
II miejsce
11. Turniej Piłki Halowej o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa J. Kozicki
B. Szczypta
Kamil Bogdan
Adrian Cerek
Piotr Wątroba
Mateusz Sztandur
Krzysztof Hus
Marcin Wąsacz
Miłosz Rumak
Jakub Lęcznar
Marcin Skiba
Paweł Korbecki
Daniel Korbecki
III miejsce

 

Wspieraj szkolną bibliotekę,
zapełnij regały nowymi książkami


Potrzebujesz podręcznika czy interesującej książki? - zrób zakupy na
www.gandalf.com.pl

i przekaż na konto naszej biblioteki punkty, które wymienimy na książki.


Copyright © Gimnazjum nr 9
Projekt i wykonanie: Elżbieta Chmiel