Sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9
w konkursach przedmiotowych
w roku szkolnym 2016/2017

Laureaci:

Lp. Uczniowie - laureaci Przedmiot Opiekun
1. Monika Kondraciuk (3c) Język niemiecki M. Tęcza
2. Adam Liminowicz (3c) Język niemiecki M. Tęcza
3. Zuzanna Jaskółka (2b) Język niemiecki M. Tęcza
4. Nadia Batóg (1f) Język niemiecki
5. Kasper Kornak (3c) Informatyka E. Chmiel
6. Aleksandra Murias (2e) Informatyka S. Fugas
7. Justyna Selwa (2f) Język francuski M. Marut
8. Karolina Krok (3f) Język francuski M. Marut
9. Magdalena Nędza (3f) Język francuski M. Marut
10. Jagoda Szczęsny (3f) Język francuski M. Marut
11. Kamila Cupryś (3f) Język francuski M. Marut
12. Martyna Hadam (3f) Język francuski M. Marut
13. Maria Tabisz (3f) Język francuski M. Marut
14. Gabriela Kallaus (3f) Język francuski M. Jastrzębska
15. Monika Kondraciuk (3c) Geografia T. Pabisz
16. Paweł Styka (3c) Geografia T. Pabisz
17. Natalia Nowak (3e) Geografia T. Pabisz
18. Martyna Lampart (2e) Biologia D. Kudyba
19. Michał Worek (2c) Biologia A. Chmiel
20. Martyna Drupka (3e) Biologia A. Chmiel
21. Julia Pytko (3e) Biologia A. Chmiel
22. Kinga Bukała (3d) Biologia A. Chmiel
23. Justyna Kołodziej (3d) Biologia A. Chmiel
24. Andżelika Mokrzycka (3d) Biologia A. Chmiel
25. Julia Ligoda (3g) Biologia A. Chmiel
26. Karol Hodur (2e) Język angielski K. Jakubowska-Gugała
27. Paulina Rabczak (2c) Język angielski M. Rewers
28. Monika Kondraciuk (3c) Język angielski M. Rewers
29. Maja Międlar (2c) Język angielski D. Basaj
30. Weronika Czaja (2f) Język angielski E. Tańcula-Nawrot
31. Michał Szykuła (3e) Język angielski A. Stachowicz
32. Adam Liminowicz (3c) Język angielski M. Rewers
33. Julia Bilska (3e) Język hiszpański C. Lopez-Martinez
34. Karol Hodur (2e) Język hiszpański C. Lopez-Martinez
35. Zuzanna Bieleń (3e) Język hiszpański C. Lopez-Martinez
36. Zuzanna Zboril (3g) Język hiszpański C. Lopez-Martinez
37. Monika Kondraciuk (3c) Język polski A. Dłuska
38. Matylda Gackiewicz (3b) Język polski R. Niemczyk
39. Weronika Kus (3g) Język polski B. Olszewska
40. Filip Rożnowski (3f) Matematyka M. Socha
41. Monika Kondraciuk (3c) Matematyka M. Świętoń
42. Alan Guzek (3a) Matematyka A. Zagocka-Zboril
43. Aleksander Gaweł (3e) Matematyka M. Świętoń
44. Maksymilian Mirecki (2e) Historia S. Tomaka
45. Paulina Rabczak (2c) Historia W. Raczek
46. Daniel Chiłła (3a) Historia S. Tomaka
47. Kajetan Ostrowski (1b) Historia S. Tomaka
48. Martyna Drupka (3e) Chemia E. Wróbel-Łukasiak
49. Martyna Hadam (3f) Chemia E. Wróbel-Łukasiak
50. Filip Rożnowski (3f) Fizyka J. Pięciak
51. Monika Kondraciuk (3c) WOS
(Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej)
M. Piliński

 

Finaliści:

Lp. Uczniowie - finaliści Przedmiot Opiekun
1. Maja Międlar (2c) Język niemiecki M. Tęcza
2. Zofia Leszczyńska (3c) Język niemiecki M. Tęcza
3. Marta Zawadzka (2e) Język niemiecki M. Tęcza
4. Mateusz Liwocz (1c) Język niemiecki A. Rzemińska
5. Weronika Drążek (3f) Język francuski M. Marut
6. Robert Skalski (2f) Język francuski M. Marut
7. Ewa Żukowska (3f) Język francuski M. Marut
8. Julia Bilska (3e) Język francuski
9. Wiktoria Nowak (2f) Język francuski M. Marut
10. Dominika Wybraniec (3f) Język francuski M. Marut
11. Beniamin Łyszczarz (2c) Geografia T. Pabisz
12. Barbara Żelazko (3e) Geografia T. Pabisz
13. Michał Dudek (3c) Geografia T. Pabisz
14. Jan Doroba (3c) Geografia T. Pabisz
15. Maja Międlar (2c) Biologia A. Chmiel
16. Marta Zawadzka (2e) Biologia D. Kudyba
17. Joanna Krupa (2e) Biologia D. Kudyba
18. Jakub Wisz (3c) Biologia D. Kudyba
19. Zofia Leszczyńska (3c) Biologia D. Kudyba
20. Kamila Cupryś (3f) Biologia D. Kudyba
21. Kasper Kornak (3c) Język angielski M. Rewers
22. Zuzanna Bieleń (3e) Język angielski A. Stachowicz
23. Jan Skiba (2c) Język angielski M. Rewers
24. Julia Pytko (3e) Język angielski A. Stachowicz
25. Michał Worek (2c) Język angielski M. Rewers
26. Eliza Fugas (3c) Język angielski M. Rewers
27. Franciszek Stęga (2f) Język angielski E. Tańcula-Nawrot
28. Jan Ostrowski (3c) Język angielski D. Basaj
29. Emilia Pawłowska (1c) Język angielski M. Rewers
30. Aleksander Gaweł (3e) Język angielski A. Stachowicz
31. Maksymilian Mirecki (2e) Język hiszpański C. Lopez-Martinez
32. Monika Bomba (2g) Język hiszpański C. Lopez-Martinez
33. Joanna Madera (3g) Język hiszpański C. Lopez-Martinez
34. Dominika Olko (3d) Język hiszpański C. Lopez-Martinez
35. Michał Kościak (3e) Język hiszpański C. Lopez-Martinez
36. Julia Rachwał (3g) Język hiszpański C. Lopez-Martinez
37. Karolina Krok (3f) Język polski B. Olszewska
38. Julia Rachwał (3g) Język polski B. Olszewska
39. Michał Łukasik (2g) Matematyka A. Zagocka-Zboril
40. Tomasz Słoma (2e) Matematyka J. Amano
41. Katarzyna Markuszka (3b) Historia S. Feret
42. Justyna Rochecka (2c) Historia W. Raczek
43. Magdalena Gruchała (3a) Chemia E. Wróbel-Łukasiak
44. Anna Pitera (3b) Chemia E. Wrobel-Łukasiak
45. Kamila Cupryś (3f) Chemia E. Wrobel-Łukasiak
46. Marcelina Dymon (3c) Chemia E. Wrobel-Łukasiak
47. Arkadiusz Tekielak (3g) Chemia Joanna Sowa
48. Bartosz Nowak (3g) Fizyka J. Pięciak
49. Hubert Wojtusik (3b) Fizyka J. Pięciak
50. Alan Guzek (3a) Fizyka J. Pięciak
51. Kasper Kornak (3c) Fizyka J. Pięciak
52. Aleksander Gaweł (3e) Fizyka J. Pięciak
53. Karolina Krok (3f) WOS
(Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej)
M. Piliński

Koniecznie zobacz INNE SUKCESY UCZNIÓW.

 


Sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9
w konkursach przedmiotowych
w roku szkolnym 2015/2016

Laureaci:

Lp. Uczniowie - laureaci Przedmiot Opiekun
1. Adam Wątroba (3c) Fizyka J. Pięciak
2. Jakub Zakonek (3f) Fizyka J. Pięciak
3. Iga Frąc (3e) Fizyka J. Pięciak
M. Świętoń
4. Krzysztof Negacz (3a) Fizyka J. Pięciak
5. Paulina Miciuda (3a) Biologia A. Chmiel
6. Weronika Lech (3b) Biologia A. Chmiel
7. Krzysztof Negacz (3a) Biologia A. Chmiel
8. Justyna Kołodziej (2d) Biologia A. Chmiel
9. Julia Ligoda (2g) Biologia A. Chmiel
10. Martyna Drupka (2e) Biologia A. Chmiel
11. Mateusz Słysz (3c) Język angielski M. Rewers
12. Karol Hodur (1e) Język angielski K. Jakubowska-Gugała
13. Magdalena Gorczyca (3b) Język angielski A. Mnich
14. Kashka Sharp (3f) Język angielski K. Zięba
15. Klara Lewandowska (3d) Język angielski A. Mnich
16. Aleksander Banaś (3e) Język angielski K. Jakubowska-Gugała
17. Monika Kondraciuk (2c) Język angielski M. Rewers
18. Bruno Romański (3c) Język angielski M. Rewers
19. Iga Frąc (3e) Język angielski K. Jakubowska-Gugała
20. Jagoda Wacnik (3g) Język angielski M. Piliński
21. Aleksandra Bochenek (3c) Język angielski D. Basaj
22. Kinga Kwoka (3e) Język angielski K. Jakubowska-Gugała
23. Sara Pączek (3f) Język francuski M. Motyka-Malecka
24. Karolina Krok (2f) Język francuski M. Motyka-Malecka
25. Michalina Sarna (3f) Język francuski M. Jastrzębska
26. Lidia Bieniarz (3f) Język francuski M. Jastrzębska
27. Robert Skalski (1f) Język francuski M. Motyka-Malecka
28. Iga Karasińska (3c) Język niemiecki A. Rzemińska
29. Katharina Styś (3c) Język niemiecki A. Rzemińska
30. Adam Liminowicz (2c) Język niemiecki M. Tęcza
31. Monika Kondraciuk (2c) Język niemiecki M. Tęcza
32. Lidia Mądrzak (3c) Chemia E. Wróbel-Łukasiak
33. Adam Wątroba (3c) Chemia E. Wróbel-Łukasiak
34. Krzysztof Negacz (3a) Chemia E. Wróbel-Łukasiak
35. Jakub Zakonek (3f) Chemia E. Wróbel-Łukasiak
36. Kajetan Korszeń (3c) Geografia T. Pabisz
37. Iga Frąc (3e) Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej S. Tomaka
38. Marek Lechowicz (3f) Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej M. Piliński
39. Jan Fornal (3c) Matematyka D. Basaj
40. Adam Wątroba (3c) Matematyka D. Basaj
41. Maksymilian Mirecki (1e) Historia S. Tomaka
42. Aleksandra Bochenek (3c) Język polski B. Olszewska

 

Finaliści:

Lp. Uczniowie - finaliści Przedmiot Opiekun
1. Jan Fornal (3c) Fizyka J. Pięciak
2. Aleksandra Bochenek (3c) Fizyka J. Pięciak
3. Marek Lechowicz (3f) Fizyka J. Pięciak
4. Michał Ciasnocha (3c) Fizyka J. Pięciak
5. Bartosz Gaweł (3g) Fizyka J. Pięciak
6. Jakub Gorczyca (3f) Biologia D. Kudyba
7. Bartosz Gaweł (3g) Biologia D. Kudyba
8. Michał Szykuła (2e) Język angielski A. Stachowicz
9. Maciej Wojnar (3c) Język angielski M. Rewers
10. Mikołaj Pałka (3b) Język angielski A. Mnich
11. Julia Krzysik (3e) Język angielski K. Jakubowska-Gugała
12. Aleksandra Piotrowska (3e) Język angielski K. Jakubowska-Gugała
13. Kaja Mucha (3d) Język angielski A. Mnich
14. Katarzyna Pociecha (3f) Język angielski K. Zięba
15. Julia Wrońska (3e) Język angielski K. Jakubowska-Gugała
16. Gustaw Cyburt (3d) Język angielski A. Mnich
17. Marcel Zelent (2g) Język angielski M. Tutak-Bik
18. Julia Nowak (3d) Język angielski A. Mnich
19. Lidia Mądrzak (3c) Język angielski M. Rewers
20. Jakub Gorczyca (3f) Język francuski M. Jastrzębska
21. Monika Świniuch (3f) Język francuski M. Jastrzębska
22. Anna-Maria Lenar (3f) Język francuski M. Motyka-Malecka
23. Wiktoria Tłuczek (3f) Język francuski M. Motyka-Malecka
24. Karolina Gutkowska (3f) Język francuski M. Jastrzębska
25. Aleksandra Grzebyk (3f) Język francuski M. Jastrzębska
26. Amelia Kozyra (1c) Język niemiecki M. Tęcza
27. Maja Międlar (1c) Język niemiecki M. Tęcza
28. Zuzanna Jaskółka (1b) Język niemiecki M. Tęcza
29. Anna Koryl (3c) Język niemiecki A. Rzemińska
30. Adam Śmietana (3a) Chemia E. Wróbel-Łukasiak
31. Karolina Bury (3e) Chemia E. Wróbel-Łukasiak
32. Natalia Nowak (2e) Geografia T. Pabisz
33. Monika Kondraciuk (2c) Geografia T. Pabisz
34. Paweł Styka (2c) Geografia T. Pabisz
35. Michał Sochacki (2d) Historia S. Tomaka
36. Daniel Chiłła (2a) Historia S. Tomaka
37. Kinga Kwoka (3e) Matematyka M. Pondel

Koniecznie zobacz INNE SUKCESY UCZNIÓW.

 


[Pokaż więcej]

Sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9
w konkursach przedmiotowych
w roku szkolnym 2014/2015

Laureaci:

Lp. Uczniowie - laureaci Przedmiot Opiekun
1. Weronika Ożóg (3e) Język polski I. Grobelna-Chrzan
2. Bernadetta Wilk (3d) Język polski A. Kluz
3. Michał Sobolak (3b) Biologia D. Kudyba
4. Wiktoria Wojturska (3a) Biologia D. Kudyba
5. Krzysztof Negacz (2a) Biologia D. Kudyba
6. Wiktoria Wojturska (3a) Chemia J. Sowa
7. Michał Sobolak (3b) Chemia E. Wróbel-Łukasiak
8. Bernadetta Wilk (3d) Chemia J. Sowa
9. Adam Wątroba (2c) Fizyka J. Pięciak
10. Maciej Domaradzki (3b) Fizyka J. Pięciak
11. Michał Sobolak (3b) Fizyka J. Pięciak
12. Anna Góral (3f) Fizyka J. Pięciak
13. Joanna Krawczyk (3f) Język francuski M. Marut
14. Sara Pączek (2f) Język francuski M. Motyka-Malecka
15. Gabriela Szpila (3f) Język francuski M. Motyka-Malecka
16. Andrzej Siuda (3f) Język francuski M. Marut
17. Łucja Potępa (3f) Język francuski M. Marut
18. Jagoda Szal (3f) Język francuski M. Marut
19. Patrycja Chrostowska (3f) Język francuski M. Marut
20. Anna Maria Lenar (2f) Język francuski M. Motyka-Malecka
21. Aleksandra Kabala (3d) Język angielski M. Piliński
22. Karolina Kontek (3c) Język angielski K. Zięba
23. Mateusz Słysz (2c) Język angielski M. Piliński
24. Bartosz Bąk (3g) Język angielski A. Mnich
25. Jagoda Wacnik (2g) Język angielski M. Kujałowicz
26. Monika Chmiel (3d) Język angielski M. Piliński
27. Jan Fornal (2c) Matematyka D. Basaj
28. Jakub Szypuła (3e) Matematyka M. Socha
29. Adam Wątroba (2c) Matematyka D. Basaj
30. Weronika Ożóg (3e) Historia S. Tomaka
31. Michał Sobolak (3b) Informatyka S. Fugas
32. Alexandra Życzyński (3a) Język niemiecki M. Tęcza

 

Finaliści:

Lp. Uczniowie - finaliści Przedmiot Opiekun
1. Jagoda Szal (3f) Język polski B. Olszewska
2. Magdalena Nosek (2a) Język polski A. Dłuska
3. Weronika Ożóg (3e) Biologia D. Kudyba
4. Martyna Drupka (1e) Biologia J. Sowa
5. Karolina Kot (3e) Biologia D. Kudyba
6. Wiktoria Mika (3b) Chemia E. Wróbel-Łukasiak
7. Joanna Krawczyk (3f) Chemia E. Wróbel-Łukasiak
8. Maciej Domaradzki (3b) Chemia E. Wróbel-Łukasiak
9. Karolina Kot (3e) Chemia E. Wróbel-Łukasiak
10. Krzysztof Negacz (2a) Chemia J. Sowa
11. Weronika Ożóg (3e) Chemia E. Wróbel-Łukasiak
12. Adam Wątroba (2c) Chemia E. Wróbel-Łukasiak
13. Karolina Kontek (3c) Chemia J. Sowa
14. Dominika Jedynak (3g) Fizyka J. Pięciak
15. Jakub Szypuła (3e) Fizyka M. Świętoń, J. Pięciak
16. Krzysztof Negacz (2a) Fizyka J. Pięciak
17. Kajetan Korszeń (2c) Geografia T. Pabisz
18. Mateusz Micał (3f) Język francuski M. Marut
19. Kamil Szlachta (3f) Język francuski M. Motyka-Malecka
20. Agnieszka Wilk (3f) Język francuski M. Marut
21. Gabriela Konieczna (3f) Język francuski M. Motyka-Malecka
22. Aleksandra Jacek (3f) Język francuski M. Marut
23. Michalina Sarna (2f) Język francuski M. Marut
24. Monika Świniuch (2f) Język francuski M. Marut
25. Jakub Gorczyca (2f) Język francuski M. Marut
26. Katarzyna Moskwa (3f) Język francuski M. Marut
27. Pola Kaszuba (3f) Język francuski M. Marut
28. Tomasz Woźniak (2f) Język francuski M. Motyka-Malecka
29. Karolina Gutkowska (2f) Język francuski M. Marut
30. Agata Rodzeń (3c) Język angielski K. Zięba
31. Kinga Kwoka (2e) Język angielski K. Jakubowska-Gugała
32. Joanna Krwaczyk (3f) Matematyka J. Amano
33. Łukasz Pitrus (3e) Matematyka M. Socha
34. Paulina Miciuda (2a) Historia S. Tomaka
35. Wiktoria Mika (3b) Język niemiecki M. Tęcza
36. Agata Zdun (3c) Język niemiecki M. Tęcza

Koniecznie zobacz INNE SUKCESY UCZNIÓW.

 


Sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9
w konkursach przedmiotowych
w roku szkolnym 2013/2014

Laureaci:

Lp. Uczniowie - laureaci Przedmiot Opiekun
1. Weronika Ożóg (2e) Historia S. Tomaka
2. Jakub Bieniasz (3g) Historia S. Feret
3. Nikola Pociask (3e) Biologia A. Chmiel
4. Michał Sobolak (2b) Biologia A. Chmiel
5. Bartosz Witkowski (3a) Chemia E. Wróbel-Łukasiak
6. Wiktoria Wojturska (2a) Chemia J. Sowa
7. Krzysztof Negacz (1a) Chemia J. Sowa
8. Ewa Ludera (3f) Język angielski K. Zięba
9. Sandra Koziołkiewicz (3g) Język angielski A. Stachowicz
10. Maciej Ziemiański (3b) Język angielski M. Rewers
11. Michał Rusinek (3e) Język angielski M. Tutak-Bik
12. Zuzanna Kowalska (3g) Język angielski A. Stachowicz
13. Mateusz Słysz (1c) Język angielski M. Rewers
14. Wiktoria Mika (2b) Język angielski K. Jakubowska
15. Łukasz Gruchała (2c) Język angielski K. Zięba
16. Jakub Ficek (3d) Matematyka M. Świętoń
17. Michał Kowalczyk (3e) Matematyka A. Zagocka - Zboril
18. Jakub Ficek (3d) Geografia T. Pabisz
19. Gabriela Dziuba (3f) Język francuski M. Motyka-Malecka
20. Ewa Ludera (3f) Język francuski M. Motyka-Malecka
21. Sara Pączek (1f) Język francuski M. Motyka-Malecka
22. Anita Kuczeriawa (3f) Język francuski M. Motyka-Malecka
23. Magdalena Madera (3f) Język francuski M. Motyka-Malecka
24. Jakub Wierzbiński (3f) Język francuski M. Motyka-Malecka
25. Magdalena Dziurgot (3f) Język francuski M. Motyka-Malecka
26. Gabriela Szpila (2f) Język francuski M. Motyka-Malecka
27. Łucja Potępa (2f) Język francuski M. Marut
28. Erika Lenar (3f) Język francuski M. Marut
29. Olga Jezierska (3f) Język francuski M. Marut
30. Joanna Krawczyk (2f) Język francuski M. Marut
31. Aleksandra Tomkiewicz (3f) Język francuski M. Marut
32. Agnieszka Wilk (2f) Język francuski M. Marut
33. Andrzej Siuda (2f) Język francuski M. Marut
34. Bartosz Witkowski (3a) Język francuski  
35. Gabor Tęcza (3a) Język niemiecki M. Tęcza
36. Bartosz Witkowski (3a) Język niemiecki M. Tęcza
37. Aleksandra Olszańska (3a) Język niemiecki M. Tęcza
38. Wiktoria Mika (2b) Język niemiecki A. Rzemińska
39. Bartosz Witkowski (3a) Informatyka I. Dybowska

 

Finaliści:

Lp. Uczniowie - finaliści Przedmiot Opiekun
1. Cezary Lubas (3a) Biologia A. Chmiel
2. Małgorzata Król (3e) Biologia A. Chmiel
3. Gabriela Dziuba (3f) Biologia D. Kudyba
4. Wiktoria Wojturska (2a) Biologia D. Kudyba
5. Weronika Ożóg (2e) Biologia D. Kudyba
6. Michał Sobolak (2b) Chemia E. Wróbel-Łukasiak
7. Jakub Ficek (3d) Chemia J. Sowa
8. Bartosz Witkowski (3a) Język polski B. Olszewska
9. Marcelina Mierzwa (3d) Język polski D. Zięba
10. Adrian Szmyd (3d) Geografia T. Pabisz
11. Justyna Kopacz (3e) Geografia T. Pabisz
12. Bartosz Witkowski (3a) Geografia T. Pabisz
13. Adam Wątroba (1c) Geografia T. Pabisz
14. Maciej Domaradzki (2b) Geografia T. Pabisz
15. Zuzanna Żak (2g) Geografia T. Pabisz
16. Emilia Fornal (3b) Geografia T. Pabisz
17. Jakub Bieniasz (3g) Matematyka M. Świętoń
18. Joanna Krawczyk (2f) Matematyka J. Amano
19. Bartosz Witkowski (3a) Matematyka M. Pondel
20. Michał Sobolak (2b) Matematyka A. Zagocka - Zboril
21. Aleksandra Jacek (2f) Język francuski M. Marut
22. Patrycja Chrostowska (2f) Język francuski M. Marut
23. Michalina Sarna (1f) Język francuski M. Marut
24. Dominika Pszona (2f) Język francuski M. Marut
25. Pola Kaszuba (2f) Język francuski M. Marut
26. Monika Świniuch (1f) Język francuski M. Marut
27. Katarzyna Moskwa (2f) Język francuski M. Marut
28. Mateusz Micał (2f) Język francuski M. Marut
29. Jakub Gorczyca (1f) Język francuski M. Marut
30. Kamil Szlachta (2f) Język francuski M. Motyka - Malecka
31. Gabriela Konieczna (2f) Język francuski M. Motyka - Malecka
32. Klaudia Piszczela (2f) Język francuski M. Motyka - Malecka
33. Anna Maria Lenar (1f) Język francuski M. Motyka - Malecka
34. Karolina Patruś (2f) Język francuski M. Motyka - Malecka
35. Kacper Panaś (2f) Język francuski M. Motyka - Malecka
36. Alexandra Życzyński (2a) Język niemiecki M. Tęcza
37. Barbara Bilkiewicz (3f) Język niemiecki M. Tęcza
38. Nikola Pociask (3e) Fizyka J. Pięciak
39. Jakub Ficek (3d) Fizyka J. Pięciak
40. Bartosz Witkowski (3a) Fizyka J. Pięciak

Koniecznie zobacz INNE SUKCESY UCZNIÓW.

 


Sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9
w konkursach pozaszkolnych
w roku szkolnym 2012/2013

Laureaci konkursów przedmiotowych:

Lp. Uczniowie - laureaci Konkurs Opiekun
1. Łukasz Kondraciuk (3b) Konkurs przedmiotowy z fizyki J. Pięciak
2. Piotr Toczek (3e) Konkurs przedmiotowy z fizyki J. Pięciak
3. Izabela Bester (3f) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego K. Zięba
4. Kinga Jasek (3c) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego A. Stachowicz
5. Anna Zawadzka (3g) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego M. Kujałowicz
6. Marcin Podhajski (3d) Konkurs przedmiotowy z matematyki M. Pondel
7. Piotr Toczek (3e) Konkurs przedmiotowy z matematyki M. Pondel
8. Łukasz Kondraciuk (3b) Konkurs przedmiotowy z matematyki J. Amano
9. Izabela Bester (3f) Konkurs przedmiotowy z Języka francuskiego A. Mynart
10. Łukasz Kondraciuk (3b) Konkurs przedmiotowy z geografii T. Pabisz
11. Mirosław Błażej (3e) Konkurs przedmiotowy z informatyki I. Dybowska
12. Łukasz Kondraciuk (3b) Konkurs przedmiotowy z informatyki S. Fugas
13. Piotr Toczek (3e) Konkurs przedmiotowy z informatyki I. Dybowska
14. Bartosz Witkowski (2a) Konkurs przedmiotowy z chemii E. Wróbel-Łukasiak
15. Michał Oleszko (3c) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego M. Tęcza
16. Gabor Tęcza (2a) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego M. Tęcza
17. Julia Wierzbińska (3f) Konkurs przedmiotowy z biologii A. Chmiel
18. Michał Sobolak (1b) Konkurs przedmiotowy z biologii A. Chmiel
19. Julia Wierzbińska (3f) Konkurs przedmiotowy z Języka polskiego D. Zięba
20. Dawid Błachowicz (3c) Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" S. Tomaka
21. Adrian Leszczak (3c) Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" S. Tomaka
22. Piotr Toczek (3e) Konkurs Wiedzy Technicznej "Sapere Aude" - odważ się być mądrym" I. Dybowska
23. Łukasz Kondraciuk (3b) Konkurs Wiedzy Technicznej "Sapere Aude" - odważ się być mądrym" S. Fugas

 

Finaliści konkursów przedmiotowych:

Lp. Uczniowie - finaliści Konkurs Opiekun
1. Jan Czech (3c) Konkurs przedmiotowy z fizyki J. Pięciak
2. Jakub Klimowicz (3c) Konkurs przedmiotowy z fizyki J. Pięciak
3. Mariusz Niwiński (3c) Konkurs przedmiotowy z fizyki J. Pięciak
4. Julia Wierzbińska (3f) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego K. Zięba
5. Paulina Wiech (3b) Konkurs przedmiotowy z matematyki A. Zagocka - Zboril
6. Jakub Ficek (2d) Konkurs przedmiotowy z matematyki M. Świętoń
7. Michał Kowalczyk (2e) Konkurs przedmiotowy z matematyki A. Zagocka - Zboril
8. Gabriela Chojecka (3f) Konkurs przedmiotowy z matematyki J. Amano
9. Agnieszka Szlachta (3f) Konkurs przedmiotowy z Języka francuskiego A. Mynart
10. Magdalena Madera (2f) Konkurs przedmiotowy z Języka francuskiego A. Mynart
11. Gabriela Dziuba (2f) Konkurs przedmiotowy z Języka francuskiego A. Mynart
12. Erika Lenar (2f) Konkurs przedmiotowy z Języka francuskiego A. Mynart
13. Joanna Gębarowska (3c) Konkurs przedmiotowy z geografii T. Pabisz
14. Jakub Ficek (2d) Konkurs przedmiotowy z geografii T. Pabisz
15. Mariusz Niwiński (3c) Konkurs przedmiotowy z geografii T. Pabisz
16. Przemysław Oliwa (3d) Konkurs przedmiotowy z geografii T. Pabisz
17. Piotr Toczek (3e) Konkurs przedmiotowy z chemii E. Wróbel-Łukasiak
18. Tomasz Czyż (3f) Konkurs przedmiotowy z chemii E. Wróbel-Łukasiak
19. Kaja Bukowska (3f) Konkurs przedmiotowy z chemii E. Wróbel-Łukasiak
20. Joanna Gębarowska (3c) Konkurs przedmiotowy z chemii J. Sowa
21. Przemysław Prusak (3b) Konkurs przedmiotowy z chemii J. Sowa
22. Anna Zawadzka (3g) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego M. Tęcza
23. Alexandra Życzyński (1a) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego M. Tęcza
24. Henryk Kosior (2e) Konkurs przedmiotowy z historii W. Raczek
25. Bartosz Witkowski (2a) Konkurs przedmiotowy z biologii A. Chmiel
26. Łukasz Kondraciuk (3b) Konkurs przedmiotowy z biologii A. Chmiel
27. Karol Szybist (3b) Konkurs przedmiotowy z biologii A. Chmiel
28. Sebastian Chrzanowski (3d) Konkurs przedmiotowy z biologii M. Glista
29. Michał Oleszko (3c) Konkurs przedmiotowy z biologii A. Chmiel
30. Małgorzata Król (2e) Konkurs przedmiotowy z biologii A. Chmiel
31. Nikola Pociask (2e) Konkurs przedmiotowy z biologii A. Chmiel
32. Marcin Nowakowski (3c) Konkurs przedmiotowy z biologii A. Chmiel
33. Agnieszka Szlachta (3f) Konkurs przedmiotowy z biologii A. Chmiel
34. Adrian Leszczak (3c) Etap wojewódzki konkursu Drogi Polaków do Niepodległości w latach 1795-1989 S. Tomaka
35. Świętońld Kuśnierz (3c) Etap wojewódzki konkursu Drogi Polaków do Niepodległości w latach 1795-1989 S. Tomaka
36. Przemysław Prusak (3b) Konkurs Wiedzy Technicznej "Sapere Aude" - odważ się być mądrym" S. Fugas

Koniecznie zobacz INNE SUKCESY UCZNIÓW.

 


Sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9
w konkursach pozaszkolnych
w roku szkolnym 2011/2012

Laureaci konkursów przedmiotowych:

Lp. Uczniowie - laureaci Konkurs Opiekun
1. Piotr Toczek (2e) Konkurs przedmiotowy z fizyki J. Pięciak
2. Daniel Sowa (3e) Konkurs przedmiotowy z fizyki J. Pięciak
3. Przemysław Kędzior (3b) Konkurs przedmiotowy z fizyki J. Pięciak
4. Mateusz Rałowski (3e) Konkurs przedmiotowy z fizyki J. Pięciak
5. Izabela Bester (2f) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego I. Kempa
K. Zięba
6. Kinga Łoza (3g) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego D. Basaj
7. Michał Gontarz (3h) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego M. Kujałowicz
8. Klaudia Łożuk (3h) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego M. Kujałowicz
9. Anna Paliga (3d) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego M. Piliński
10. Konrad Maliczkowski (3e) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego I. Kempa
11. Łukasz Kondraciuk (2b) Konkurs przedmiotowy z geografii T. Pabisz
12. Piotr Toczek (2e) Konkurs przedmiotowy z geografii T. Pabisz
13. Alicja Chiłła (3d) Konkurs przedmiotowy z biologii M. Glista
14. Dominika Kojder (3f) Konkurs przedmiotowy z biologii A. Chmiel
15. Mariusz Niwiński (2c) Konkurs przedmiotowy z historii S. Tomaka
16. Łukasz Kołodziej (3f) Konkurs przedmiotowy z historii S. Tomaka
17. Maciej Gumieniak (3a) Konkurs przedmiotowy z historii S. Feret
18. Piotr Toczek (2e) Konkurs przedmiotowy z informatyki I. Dybowska
19. Mirosław Błażej (2e) Konkurs przedmiotowy z informatyki I. Dybowska
20. Gabor Tęcza (1a) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego M. Tęcza
21. Przemysław Oliwa (2d) Konkurs przedmiotowy z chemii E. Wróbel-Łukasiak
22. Alicja Chiłła (3d) Konkurs przedmiotowy z Języka polskiego I. Chrzan
23. Joanna Sawuła (3d) Konkurs przedmiotowy z Języka polskiego I. Chrzan
24. Maciej Gumieniak (3a) Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1776-1864" S. Tomaka
25. Paweł Zapolnik (3h) Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1776-1864" S. Tomaka
26. Maciej Nędza (3a) Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914 - 1989" S. Tomaka

 

Finaliści konkursów przedmiotowych:

Lp. Uczniowie - finaliści Konkurs Opiekun
1. Artur Przysada (3h) Konkurs przedmiotowy z fizyki P. Czerenko
2. Karol Janiszewski (3b) Konkurs przedmiotowy z fizyki J. Pięciak
3. Maciej Nędza (3a) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego I. Kempa
4. Joanna Sawuła (3d) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego M. Piliński
5. Maria Gniewek (3h) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego M. Kujałowicz
6. Piotr Toczek (2e) Konkurs przedmiotowy z matematyki M. Pondel
7. Julia Stecko (3d) Konkurs przedmiotowy z matematyki J. Amano
8. Paulina Wiech (2c) Konkurs przedmiotowy z matematyki A. Zagocka
9. Adam Kotula (3f) Konkurs przedmiotowy z matematyki P. Czerenko
10. Marcin Podhajski (2d) Konkurs przedmiotowy z matematyki M. Pondel
11. Mariusz Niwiński (2c) Konkurs przedmiotowy z geografii T. Pabisz
12. Joanna Gębarowska (2c) Konkurs przedmiotowy z geografii T. Pabisz
13. Łukasz Kondraciuk (2b) Konkurs przedmiotowy z biologii A. Chmiel
14. Anna Zawadzka (2g) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego M. Tęcza
15. Piotr Toczek (2e) Konkurs przedmiotowy z chemii E. Wróbel-Łukasiak
16. Barbara Lal (3g) Konkurs przedmiotowy z chemii M. Kokoszka
17. Bartosz Witkowski (1a) Konkurs przedmiotowy z Języka polskiego B. Olszewska
18. Maciej Nędza (3a) Ogólnopolski Konkurs Tematyczny "Losy Bliskich i losy Dalekich- życie Polaków w latach 1914 - 1989" S. Tomaka

Koniecznie zobacz INNE SUKCESY UCZNIÓW.

 


Sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9
w konkursach pozaszkolnych
w roku szkolnym 2010/2011

Laureaci konkursów przedmiotowych:

Lp. Uczniowie - laureaci Konkurs Opiekun
1. Konrad Małopolski (3g) Konkurs przedmiotowy z fizyki J. Pięciak
2. Daniel Gut (3h) Konkurs przedmiotowy z fizyki P. Tucka
J. Pięciak
3. Dominika Kwaśny (3g) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego M. Rewers
4. Dominika Madera (3a) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego A. Mnich
5. Barbara Tomasik (3a) Konkurs przedmiotowy z geografii T. Pabisz
6. Michał Wanic (3b) Konkurs przedmiotowy z informatyki I. Dybowska
7. Karol Janiszewski (2b) Konkurs przedmiotowy z informatyki I. Dybowska
8. Łukasz Kołodziej (2f) Etap Wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego" S. Tomaka
9. Maciej Gumieniak (2a) Etap Wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego" E. Wojtyś
10. Daniel Gut (3h) Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej "sapere aude" - odważ się być mądrym I. Dybowska

 

Finaliści konkursów przedmiotowych:

Lp. Uczniowie - finaliści Konkurs Opiekun
1. Krzysztof Rykiel (3f) Konkurs przedmiotowy z fizyki J. Pięciak
2. Michał Rybka (3d) Konkurs przedmiotowy z fizyki P. Tucka
3. Kamil Jaźwa (3d) Konkurs przedmiotowy z fizyki P. Tucka
4. Arkadiusz Gil (3h) Konkurs przedmiotowy z fizyki P. Tucka
5. Michał Gontarz (2h) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego I. Kempa
6. Mateusz Czado (3b) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego I. Kempa
7. Izabela Bester (1f) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego K. Zięba
8. Konrad Maliczkowski (2e) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego A. Stachowicz
9. Adam Sadecki (3b) Konkurs przedmiotowy z historii S. Feret
10. Julia Stecko (2d) Konkurs przedmiotowy z geografii T. Pabisz
11. Łukasz Kondraciuk (1b) Konkurs przedmiotowy z geografii T. Pabisz
12. Julia Wierzbińska (1f) Konkurs przedmiotowy z Języka polskiego D. Zięba
13. Patrycja Zimoch (3c) Konkurs przedmiotowy z biologii A. Chmiel
14. Natalia Jezierska (3b) Konkurs przedmiotowy z biologii A. Chmiel
15. Bartosz Kultys (3i) Konkurs przedmiotowy z biologii A. Chmiel
16. Joanna Delimata (3b) Konkurs przedmiotowy z biologii M. Glista
17. Wojciech Bilkiewicz (3e) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego M. Tęcza
18. Anna Zawadzka (1g) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego M. Tęcza

Koniecznie zobacz INNE SUKCESY UCZNIÓW.

 


Sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9 w konkursach pozaszkolnych
w roku szkolnym 2009/2010

Laureaci konkursów przedmiotowych:

Lp. Uczniowie - laureaci Konkurs Opiekun
1. Karol Janiszewski (1b) Konkurs przedmiotowy z informatyki I. Dybowska
2. Pamela Mazurek (3f) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego A. Rzemińska

 

Finaliści konkursów przedmiotowych:

Lp. Uczniowie - finaliści Konkurs Opiekun
1. Błażej Ruba (3d) Konkurs przedmiotowy z fizyki A. Wiktor
2. Dariusz Różycki (3d) Konkurs przedmiotowy z fizyki A. Wiktor
3. Daniel Le (3c) Konkurs przedmiotowy z fizyki A. Wiktor
4. Maria Trzcińska (3d) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego M. Kujałowicz
5. Aneta Radecka (3g) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego M. Tęcza
6. Wojciech Bilkiewicz (2e) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego M. Tęcza
7. Monika Kudela (3g) Konkurs przedmiotowy z biologii A. Chmiel
8. Jakub Machowicz (3f) Etap Wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza, dzieje oręża polskiego" S. Tomaka
9. Daniel Gut (2h) Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej "sapere aude" - odważ się być mądrym I. Dybowska

Koniecznie zobacz INNE SUKCESY UCZNIÓW.

 


Sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9 w konkursach pozaszkolnych
w roku szkolnym 2008/2009

Laureaci konkursów przedmiotowych:

Lp. Uczniowie - laureaci Konkurs Opiekun
1. Jarosław Kolek (3e) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego D. Basaj
2. Łukasz Pilat (3d) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego I. Kempa
3. Katarzyna Nawalany (3g) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego J. Pająk
4. Łukasz Pilat (3d) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego A. Rzemińska
5. Jarosław Kolek (3e) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego M. Tęcza
6. Agnieszka Szot (3g) Konkurs przedmiotowy z geografii T. Pabisz
7. (3g) Konkurs przedmiotowy z historii W. Raczek
8. Jarosław Kolek (3e) Konkurs przedmiotowy z chemii A. Chmiel
9. Wojciech Tomasik (3d) Konkurs przedmiotowy z fizyki J. Pięciak
10. Jarosław Kolek (3e) Konkurs przedmiotowy z fizyki J. Pięciak
11. Jarosław Kolek (3e) Konkurs przedmiotowy z informatyki I. Dybowska
12. Jarosław Kolek (3e) Konkurs przedmiotowy z matematyki M. Socha

 

Finaliści konkursów przedmiotowych:

Lp. Uczniowie - finaliści Konkurs Opiekun
1. Dominika Puzyniak (3d) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego I. Kempa
2. Adam Khalil (3c) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego I. Kempa
3. Maria Rybka (3c) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego I. Kempa
4. Zuzanna Raczek (3b) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego D. Basaj
5. Wiktoria Mazan (3a) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego K. Zięba
6. Dominika Drąg (3g) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego J. Pająk
7. Natasza Gerlach (2a) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego J. Pająk
8. Agnieszka Obrzut (3a) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego K. Zięba
9. Katarzyna Grabowska (3f) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego I. Kempa
10. Pamela Mazurek (2f) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego A. Rzemińska
11. Maria Rybka (3c) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego A. Rzemińska
12. Mateusz Gładyś (3c) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego A. Rzemińska
13. Wojciech Tomasik (3d) Konkurs przedmiotowy z geografii T. Pabisz
14. Agnes Piszcz (2e) Konkurs przedmiotowy z biologii A. Chmiel
15. Łukasz Darłak (3g) Konkurs przedmiotowy z biologii A. Chmiel
16. Wojciech Tomasik (3d) Konkurs przedmiotowy z chemii A. Chmiel
L. Janusz
17. Michał Zięba (3b) Konkurs przedmiotowy z fizyki J. Pięciak
18. Rafał Rumanek (3c) Konkurs przedmiotowy z fizyki A. Wiktor
19. Tomasz Wojewoda (3c) Konkurs przedmiotowy z fizyki A. Wiktor
20. Robert Karp (3c) Konkurs przedmiotowy z fizyki A. Wiktor
21. (3g) Konkurs przedmiotowy z Języka polskiego I. Chrzan
22. Agnieszka Szot (3g) Konkurs przedmiotowy z Języka polskiego I. Chrzan
23. Łukasz Pilat (3d) Konkurs przedmiotowy z Języka polskiego A. Dłuska

Koniecznie zobacz INNE SUKCESY UCZNIÓW.

 

Sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9 w konkursach pozaszkolnych
w roku szkolnym 2007/2008

Laureaci konkursów przedmiotowych:

Lp. Uczniowie - laureaci Konkurs Opiekun
1. Łukasz Pilat(kl.2d) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego A. Rzemińska
2. Pamela Mazurek (kl.1f) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego A. Rzemińska
3. Izabela Nowak (kl.3d) Konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego A. Rzemińska
4. Łukasz Pilat (kl.2d) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego A. Stachowicz
5. Gabriela Rusin (kl.3a) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego K. Zięba
6. Jakub Janeczko (kl.3g) Konkurs przedmiotowy z informatyki S. Fugas
7. Joanna Byszuk (kl.3b) Konkurs przedmiotowy z historii S. Feret
8. (kl.2g) Konkurs przedmiotowy z historii W. Raczek
9. Wojciech Tomasik (kl.2d) Konkurs przedmiotowy z fizyki J. Pięciak
10. Kawa Mateusz (kl.3e) Konkurs przedmiotowy z fizyki J. Pięciak
11. Miłosz Dańczak (kl.3e) Konkurs przedmiotowy z fizyki J. Pięciak
12. Joanna Przestrzelska (kl.3c) Konkurs przedmiotowy z fizyki A. Wiktor
13. Joanna Byszuk (kl.3b) Konkurs przedmiotowy z Języka polskiego B. Olszewska

 

Finaliści konkursów przedmiotowych:

Lp. Uczniowie - finaliści Konkurs Opiekun
1. Maria Trzcińska (kl.1d) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego M. Kujałowicz
2. Hubert Staworowski (kl.3d) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego A. Rzemińska
3. Miłosz Dańczak (kl.3e) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego M. Kujałowicz
4. Maria Rybka (kl.2c) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego A. Rzemińska
5. Mateusz Gładyś (kl.2c) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego A. Rzemińska
6. Karolina Uchman (kl.2c) Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego A. Rzemińska
7. Joanna Byszuk (kl.3b) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego A. Stachowicz
8. Adam Khalil (kl.2d) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego A. Stachowicz
9. Dominika Puzyniak (kl.2d) Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego A. Stachowicz
10. Gabriela Rusin (kl.3a) Konkurs przedmiotowy z historii W. Raczek
11. Paulina Rabiej (kl.3d) Konkurs przedmiotowy z chemii E. Wróbel-Łukasiak
12. Anna Kalandyk (kl.3d) Konkurs przedmiotowy z chemii E. Wróbel-Łukasiak
13. Mateusz Kawa (kl.3e) Konkurs przedmiotowy z chemii E. Wróbel-Łukasiak
14. Sebastian Stafiej (kl.3c) Konkurs przedmiotowy z fizyki A. Wiktor
15. Karol Witkowski (kl.3c) Konkurs przedmiotowy z fizyki J. Pięciak
16. Karolina Czopek (kl.3b) Konkurs przedmiotowy z Języka polskiego B. Olszewska
17. Joanna Birek (kl.3a) Konkurs przedmiotowy z Języka polskiego I. Chrzan
18. Agnieszka Szot (kl.2g) Konkurs przedmiotowy z Języka polskiego I. Chrzan
19. Sabina Dłuska (kl.3a) Konkurs przedmiotowy z Języka polskiego I. Chrzan
20. Miłosz Dańczak (kl.3e) Konkurs przedmiotowy z matematyki A. Zagocka-Zboril
21. Gabriela Rusin (kl.3a) Konkurs przedmiotowy z matematyki M. Socha
22. Mateusz Kawa (kl.3e) Konkurs przedmiotowy z matematyki A. Zagocka-Zboril

Koniecznie zobacz INNE SUKCESY UCZNIÓW.

 


Sukcesy uczniów Gimnazjum nr 9 w konkursach pozaszkolnych
w roku szkolnym 2006/2007

 

Lp. Uczniowie - uczestnicy Rezultat Konkurs Opiekun
1. Łukasz Pilat (kl.1d) finalista Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów
(etap regionalny)
A. Rzemińska
2. Gabriela Rusin (2a) finalista Konkurs przedmiotowy z Języka angielskiego K. Zięba
3. Łukasz Konieczny (3h) finalista Konkurs przedmiotowy z fizyki A. Wiktor
4. Joanna Przestrzelska (2c) finalista Konkurs przedmiotowy z fizyki A. Wiktor
5. Szymon Różański (3h) laureat Konkurs przedmiotowy z fizyki A. Wiktor
6. Olga Lisiewicz (3d) finalista Konkurs przedmiotowy z fizyki A. Wiktor
7. Tomasz Barański (3f) finalista Konkurs przedmiotowy z fizyki A. Wiktor
8. Łukasz Konieczny (3h) laureat Konkurs przedmiotowy z geografii T. Pabisz
9. Olga Lisiewicz (3d) finalista Konkurs przedmiotowy z matematyki M. Świętoń
10. Joanna Kawalec (3h) finalista Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego A. Rzemińska
11. Łukasz Pilat (1d) laureat Konkurs przedmiotowy z Języka niemieckiego A. Rzemińska
12. Karolina Czopek (2b) finalista Konkurs przedmiotowy z Języka polskiego B. Olszewska
13. Joanna Birek (2c) finalista Konkurs przedmiotowy z Języka polskiego I. Chrzan
14. Izabela Kowal (3d) finalista Konkurs przedmiotowy z chemii E. Wróbel-Łukasiak

Koniecznie zobacz INNE SUKCESY UCZNIÓW.

 


Sukcesy w konkursach pozaszkolnych
w roku szkolnym 2005/2006

Lp. Uczniowie - uczestnicy Rezultat Konkurs Opiekun
1. Jakub Tęcza
Katarzyna Uchman
I miejsce
II miejsce
Ogólnopolski konkurs Języka niemieckiego dla gimnazjalistów (etap regionalny) M. Tęcza
2. Patrycja Ciebiera
Karol Bijoś
Joanna Waligóra
nagroda specjalna Konkurs informatyczny pt. "Trzeźwo przez życie" organizowany przez "Echo Rzeszowa" I. Dybowska
E. Chmiel
3. Joanna Hetnarowicz
Agnieszka Wójcik
finalista
finalista
Konkurs polonistyczny R. Książek
4. Sławomir Gdyk laureat Konkurs informatyczny I. Dybowska
5. Patrycja Ciebiera finalista Konkurs biologiczny D. Kudyba
6. Tomasz Barański finalista Konkurs fizyczny A. Wiktor
7. Katarzyna Uchman
Bartosz Ladziński
Agata Cypryś
Agnieszka Wójcik
laureat
finalista
finalista
finalista
Konkurs Języka angielskiego A. Stachowicz
8. Marcin Holik
Jakub Tęcza
Katarzyna Uchman
Joanna Kawalec
Natalia Tutaj
laureat
laureat
laureat
finalista
finalista
Konkurs Języka niemieckiego A. Rzemińska
M. Tęcza
9. Jakub Tęcza laureat III miejsca IV Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów M. Tęcza
10. Katarzyna Uchman finalista IV Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów M. Tęcza
11. Marcin Holik II miejsce Konkurs informatyczno-sportowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Rzeszowie (indywidualnie - kategoria Informatyka) I. Dybowska
S. Fugas
12. Marcin Holik
Sławomir Gdyk
III miejsce Konkurs informatyczno-sportowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Rzeszowie (drużynowo - kategoria Informatyka) I. Dybowska
S. Fugas
13. Marcin Holik
Sławomir Gdyk
Michał Bryk
Marcin Wąsacz
Krzysztof Hus
Maurycy Lechowicz
Szymon Sikora
V miejsce Konkurs informatyczno-sportowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Rzeszowie I. Dybowska
S. Fugas
B. Szczypta
14. Aleksandra Kołcz
Elżbieta Kusz
I miejsce IV Gimnazjada - Konkurs Języka Francuskiego i Wiedzy o Francji K. Woś
15. Marcin Holik
Urszula Maciołek
Joanna Kawalec
Jakub Tęcza
Katarzyna Uchman
finaliści Ogólnopolski Test Języka Niemieckiego M. Tęcza
A. Rzemińska
16. Olga Lisiewicz
Szymon Różański
tytuł "TAON" Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "LWIĄTKO 2006" A. Wiktor
17. Sławomir Gdyk
Katarzyna Kogut
Herbert Litwin
I miejsce II Drużynowy Konkurs Wiedzy Obywatelskiej K. Żarna
S. Feret
18. Patryk Gorzynik
Piotr Wątroba
Joanna Brodawka
III miejsce II Drużynowy Konkurs Wiedzy Obywatelskiej K. Żarna
S. Feret
19. Tomasz Barański
Piotr Flis
Maksymilian Haczkiewicz
I miejsce I edycja konkursu organizowanego przez Polskie Towarzystwo Fizyczne "Sfotografuj eksperyment" A. Wiktor
20. Olga Lisiewicz I miejsce Konkurs matematyczny "Liga Paryska" M. Świętoń
Koniecznie zobacz INNE SUKCESY UCZNIÓW.

 

 

Sukcesy
w roku szkolnym 2004/2005

Lp. Uczniowie - uczestnicy Rezultat Konkurs Opiekun
1. Aleksandra Kołcz
Patrycja Ciebiera
II miejsce V Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek w Językach Obcych M. Wysokiński
2. Elżbieta Kusz
Marietta Król
Karolina Ozimek
Aneta Szwed
Aleksandra Kołcz
Patrycja Ciebiera
I miejsce V Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek w Językach Obcych M. Wysokiński
3. Karol Bijoś
Joanna Brodawka
Piotr Grzebyk
Tomasz Kawka
Agnieszka Ramocka
Sabina Stankowska
Rafał Tuziak
Karatzyna Zaklukiewicz
I miejsce Konkurs "Daj się wziąć na Języki" M. Tęcza
M. Kujałowicz
4. Sabina Stankowska III miejsce V Wojewódzki Konkurs Krasomówczy Młodzieży Gimnazjalnej D. Zięba
5. Agata Nędza
Paula Haligowska
II miejsce Konkurs "Biznesplan - plan własnego biznesu" K. Żarna
6. Łukasz Ziętek laureat Etap wojewódzki przedmiotowego konkursu fizycznego A. Wiktor
7. Dorota Dworzańska finalistka Etap wojewódzki przedmiotowego konkursu fizycznego A. Wiktor
8. Monika Młynarska laureat Etap wojewódzki przedmiotowego konkursu z Języka niemieckiego A. Rzemińska
9. Daniel Marczydło I miejsce I Edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Humanistycznego - "Polscy Nobliści - Czesław Miłosz" (kategoria Informatyka) I. Dybowska
10. Paulina Gonszewska wyróżnienie I Edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Humanistycznego - "Polscy Nobliści - Czesław Miłosz" (kategoria literatura) B. Olszewska
11. Monika Młynarska II miejsce Finał ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów A. Rzemińska
12. Katarzyna Wielińska
Sylwia Bożek
Izabela Ślęzak
Justyna Nowak
Katarzyna Żelazko
Anna Lekowska
Karol Bijoś
Sławomir Gdyk
II miejsce IV Międzygimnazjalny Turniej Teatralny A. Dłuska
13. Sławomir Gdyk finalista Etap wojewódzki konkursu przedmiotowego z Języka polskiego R. Książek
14. Tomasz Kawka
Agata Cypryś
Łukasz Ziętek
Dorota Dworzańska
finaliści Wojewódzki etap konkursu przedmiotowego z Języka angielskiego K. Jakubowska
A. Stachowicz
B.Gnatek
15. Anna Micał
Justyna Biesiadecka
laureatka
finalistka
III etap wojewódzkiego konkursu Formy Ochrony Przyrody A. Bobowska
16. Joanna Brodawka II miejsce Regionalne eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Poezji i Prozy Frankofońskiej K. Woś
17. Agata Cypryś laureatka Wojewódzki etap konkursu przedmiotowego z historii S. Feret
18. Katarzyna Uchman III miejsce Ogólnopolski etap konkursu na esej: Konflikty we współczesnym świecie - jak je rozwiązywać, jak im zapobiegać? organizowany pod patronatem Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie K. Żarna
19. Łukasz Ziętek tytuł "TAONA" Polsko-Ukraiński konkurs "Lwiątko" A. Wiktor
20. Rafał Kułaga
Katarzyna Kufel
Agata Dziurgot
Kamila Ruszel
Katarzyna Uchman
II miejsce
wyróżnienie
II miejsce
wyróżnienie
II miejsce
Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Zjawiska fizyczne wokół nas" A. Wiktor
J. Pięciak
21. Izabela Rzepka
Katarzyna Uchman
Tomasz Kawka
Sławomir Gdyk
Joanna Orłowska
Dorota Dworzańska
I miejsce
I miejsce
I miejsce
III miejsce
III miejsce
III miejsce
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Obywatelskiej organizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa K. Żarna
22. Aleksandra Kołcz
Patrycja Ciebiera
I miejsce
I miejsce
VII Wojewódzki Przegląd Piosenki Obcojęzycznej M. Wysokiński
23. Elżbieta Kusz
Marietta Król
Karolina Ozimek
Aneta Szwed
Aleksandra Kołcz
Patrycja Ciebiera
II miejsce VII Wojewódzki Przegląd Piosenki Obcojęzycznej M. Wysokiński
24. Agnieszka Wójcik I miejsce IV edycja konkursu literackiego "W kręgu 'Jeżycjady' M. Musierowicz" R. Książek
25. Katarzyna Uchman wyróżnienie II Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny R. Książek

 

 

Sukcesy

w roku szkolnym 2003/2004

Lp. Uczniowie - uczestnicy Rezultat Konkurs Opiekun
1. Paweł Rybczak kl. IIIe wyróżnienie II etap Konkursu Matematyczno - Fizycznego Uczniów Klas Gimnazjalnych J. Amano
A. Wiktor
2. Martyna Piechowicz kl. IIIa wyróżnienie II etap Konkursu Matematyczno - Fizycznego Uczniów Klas Gimnazjalnych M. Pondel
J. Pięciak
3. Marcin Lewicki kl. IIIc I miejsce Wojewódzki Konkurs Krasomówczy Młodzieży Szkół Gimnazjalnych D. Zięba
4. Martyna Piechowicz kl.IIIa
Michał Jarecki kl. IIIc
Bartosz Zawiślak kl. IIIi
Kamil Osika kl.IIj
laureaci Etap wojewódzki przedmiotowego konkursu polonistycznego dla uczniów szkół gimnazjalnych A. Dłuska
D. Zięba
A. Kluz
5. Martyna Piechowicz kl.IIIa
Kamil Osika kl. IIj
laureat Etap wojewódzki przedmiotowego konkursu historycznego dla uczniów szkół gimnazjalnych A. Grzesik
6. Magdalena Potoczny kl.IIIa
Olga Żak kl. IIIa
Roksana Różańska kl. IIIi
Mateusz Wiśniowski kl.IIIi
laureaci Etap wojewódzki przedmiotowego konkursu chemicznego dla uczniów szkół gimnazjalnych M. Baszak
E. Wróbel-Łukasiak
7. Krzysztof Pado kl.IIIa laureat Etap wojewódzki przedmiotowego konkursu informatycznego dla uczniów szkół gimnazjalnych M. Pondel
8. Bartosz Zawiślak kl.IIIi laureat Etap wojewódzki konkursu Języka angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych K. Zięba
9. Nina Janicka kl.IIb laureat Etap wojewódzki konkursu Języka niemieckiego dla uczniów szkół gimnazjalnych M. Krzysik
10. Wojciech Gąsior
Bartosz Pałysiewicz
Paweł Poźniak
II miejsce Finał Miejskiego i Powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym S. Fugas
11. Aleksandra Kołcz
Patrycja Ciebiera
I miejsce IV Międzygimnazjalny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Językach Obcych M. Wysokiński
12. Aleksandra Kołcz
Patrycja Ciebiera
I miejsce
(kategoria soliści)
VI Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej M. Wysokiński
13. Elżbieta Kusz
Marietta Król
Karolina Ozimek
Aneta Szwed
Mateusz Kisała
Aleksandra Kołcz
Patrycja Ciebiera
I miejsce
(kategoria zespół)
VI Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej M. Wysokiński
14. Joanna Karp
Diana Kozień
Joanna Orłowska
Anna Firek
Weronika Chowańska
Ewa Pdroużek
laureaci Wojewódzki etap konkursu "Europa w Szkole" K. Żarna
A. Majerski

Wspieraj szkolną bibliotekę,
zapełnij regały nowymi książkami


Potrzebujesz podręcznika czy interesującej książki? - zrób zakupy na
www.gandalf.com.pl

i przekaż na konto naszej biblioteki punkty, które wymienimy na książki.


Copyright © Gimnazjum nr 9
Projekt i wykonanie: Elżbieta Chmiel